Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » ABC design mamba babakocsit...

ABC design mamba babakocsit használ valaki? Megéri az árát? Vettetek hozzá hordozót is?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk Astro van, ami a Mamba elődje, de teljesen ugyanaz. Két éve vettük, és én nagyon szeretem, vettünk hozzá hordozót is. Egy dolog bosszantott sokszor, hogy elég szélesek hátul a kerekei, így sokszor szűk helyen elakadtam vele. Mi egyébként egy svájci cégtől vettük az ebay-en, fele annyiért mint a Brendonban árulják. Sajnos azóta ez a cég megszűnt.

A kérdésedre válaszolva, megvettük volna a Brendonban is, ha nem találunk rá erre a szuper ajánlatra. Ha nem akarsz rá ennyit költeni, akkor nézz körül a vaterán, teszveszen, esetleg ebay-en, szoktak jók lenni.

2012. márc. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!