Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igazságos az, hogy míg a...

Igazságos az, hogy míg a kisfiúk elviszik anyuka kölnijét az oviba, nekem, mint lányos anyának 30 kisfiút kell megajándékoznom a locsolásért?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy ma, amikor egy tojás is 50ft, jogosan teszik ezt kötelezővé. Miért nem oldják meg csoportpénzből vagy miért nem készítenek bent valamit, amit a fiúknak oda lehet adni?

Nőnapkor egyik kisfiú sem hozott semmit a lányoknak. Ennyi erővel nekik is kellett volna...

Ha nem viszem be a lányom, el lesz keseredve, hiszen már 1 hete készülnek a Húsvétra.



2012. márc. 30. 14:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Kötelező saját készítésű tojást vinni?


Nem jó a kis csokitojás?

2012. márc. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne tojást vigyen a lányod, hanem pl vegyetek a Tescoban olyan csokitojás csomagot, amiben van vagy 30-40 kisebb (kb másfél centis) csokitojás. Én tuti olyat vinnék, jut belőle mindenkinek és szerintem a fiúk is jobban örülnek neki, mint 15. piros tojásnak.
2012. márc. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem kötelező, de a csokitojás sem olcsóbb. Lehet, hogy másnak ez nem nagy kiadás, de nekünk az. Negyedéves számlák, több szülinap a családban, Húsvét. Igazán nem hiányzik még egy plusz kiadás.
2012. márc. 30. 14:46
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
akkor rajzoljatok kis tojásokat, szerintem azért sem fognak szólni vagy készítsetek kis pici tojástartókat papírból.
2012. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem úgy kellene,hogy minden gyerek kap kis tojást (csokiból és egyet).A rokon kislánynak szintén viszünk csokitojást.Szerintem egy ovis kislány nem érti meg,hogy ő miért nem kap.Csak gyerek, magyarázd el a kisfiúknak,hogy nem ehetnek az oviban.
2012. márc. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Elég furi ovi, hogy kötelezővé teszik az ajándékozást.

Egyfelől igazad van, hogy nem várhatnak el egy anyagilag eléggé megterhelő ajándékot kötelezően. De a helyedben én biztos próbálnék keresni egy köztes megoldást, mert itt az ajándékozás gesztusa a lényeg. Pici csokitojás nem jó? (Lehet kapni párszáz forintért zacskóban sok pici csokitojást, vagy drazsét) Vagy sütni otthon tojás alakú sütit, kekszet?

2012. márc. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Ezt kutya kötelességük lenne az óvónőknek megoldani, ha már kitalálták!!

Én meg is mondanám nekik a helyedben.


Vannak akik örülnek ha legalább a saját gyerekének tud venni valami apróságot, nem ám még akkor x gyerekre költsön pénzt! Már nem azok az idők járnak amikor ezt meg lehetett tenni!

2012. márc. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én fiús anyuka vagyok.Amíg a fiam ovis volt,ott is volt ilyen húsvétolás.

Soha nem az én parfümömet vitte,hanem kapott egy saját locsolókölnit.

Viszont,soha nem kapott az oviban otthonról vitt,festett tojást a kislányoktól.Sőt,nálunk az óvónők kifejezetten kérték a lányos anyukákat,hogy ne "igazi tojásokat" vigyenek.

Emlékszem,csokikat,és gyümiket kapott,sőt egyszer kapott egy "lapo" sógyurma tojást is.Szépen volt festve.Szerintem az olcsó és jó megoldás.

2012. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
"lapos" sógyurma tojás
2012. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

a sógyurma tojás ötletes nagyon :))) és olcsó is !!!!


kifestitek és kész....


amúgy igen,akkor a lányoknak is kellett volna nőnapra adni valamit....

2012. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!