Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Békéscsabaiak! Ki lett az...

Békéscsabaiak! Ki lett az osztályvezető főorvos a szülészeten (Rucz Árpád helyett)? Kit ajánlanátok nekem Rucz helyett?

Figyelt kérdés
Rucz elment Pestre dolgozni, azt tudom, hogy csak magánrendelésre jár vissza(8000 Ft), lányomat nála szültem, de mivel így nem mindig van közelben és hát kicsit sokallok is ennyi pénzt egy magánrendelésre kénytelen vagyok másik orvos után nézni. Esetleg nem tudtok valakit ajánlani akinek van a rendelőjében ultrahang is?

2012. ápr. 4. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nekem Dr. Maczó Norbert volt az orvosom. Nagyon meg voltunk Vele elégedve. 2 éve 4000ft volt a magánrendelése. Szimpatikus volt még Dr. Orosz István is.
2012. ápr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dr. Maczó Norbert!
2012. ápr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem Baukó Attila.Van UH -ja.Nagyon rendes.Magánrendelés 6000.
2012. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Baukó nagyon kedves volt amikor a tanácsadóban csinálta a táppénzes papírjaimat. Maczónak van uh a rendelőjében?
2012. ápr. 4. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!