Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az azalia fogamzasgatlo ved...

Az azalia fogamzasgatlo ved meg ha mar napi 2 etkezest kivaltottam a babamnal?

Figyelt kérdés
Illetve este is kap tejpepet de azutan meg szopizik is.
2012. ápr. 7. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
persze hogy véd, a lényeg, hogy mellette legyen szoptatás is.
2012. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kedves válaszoló minden tiszteletem a tiéd!Én még a kérdést sem értettem de biztos én vagyok a hülye.
2012. ápr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszi elso!

Mit nem lehet ezen erteni?? Ez a fogamzasgatlo szoptatas alatt szedheto, es addig biztonsagos amig szoptatok, csak azt nem tudom hogy ez a 100% ban szoptatas mellet ervenyes e vagy hozzataplalas utan is.

Ha meg azert nem erted mert nincs magyar billentyuzetem akkor sajnalom...

2012. ápr. 7. 22:53
 4/9 anonim ***** válasza:

én is csodálkoztam, azért kattintottam rá :)

azt hittem, hogy az azália azért jó fogamzásgátló szoptatás alatt mert kevés hormont tartalmaz, így nem vagy csak kevésbé megy át a tejbe mint más fogamzásgátlók.

na akkor ma is okosabb lettem, nem tudtam, hogy szoptatni kell :)

2012. ápr. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
te jó ég! Aki nem érti, az nem volt még ilyen helyzetben, én meg már kétszer is, bár először Cerazettét írtak fel, tavalyelőtt meg Azáliát. Szoptatás alatt azért szedhető, mert olyan hormont termel a nő, amivel együtt védelmet nyújt. Én amikor 2szer szoptattam csak, akkor is védett, 10 hóig még mensim sem volt. Amint nem termelsz tejet, már másik fog.gátló kell, erre figyelj.
2012. ápr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A magyar billentyűzet meg az érthető fogalmazás nem függ össze.
2012. ápr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na akkor aki ismeri ezt a tabit az erti miert kerdeztem. Koszonom a valaszokat akkor meg elhasznalom az utolso levellel .
2012. ápr. 8. 08:02
 8/9 anonim ***** válasza:
A védelmének semmi köze ahhoz h szoptatsz e vagy sem!!!!!!Azért szeded ezt mert ezt lehet szoptatás alatt, ennyi.4 hónapig szedetem úgy még h nem szoptattam és nem lettem terhes.De ha nem hiszed kérdezd meg a dokid ő is ezt fogja mondani!
2012. ápr. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4. vagyok. utána olvastam és tényleg semmi köze a szoptatáshoz :)

akkor is szedheted, ha nem szoptatsz, ugyanúgy véd.


itt egy orvos írja ha érdekel:


[link]

2012. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!