Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vacilálok, Kaposváron vagy...

Vacilálok, Kaposváron vagy Siófokon szüljek? érvek és ellenérvek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

én Siófokon szültem,ugyhogy csak erről tudok nyilatkozni. Most már bababarát kórház,ugyhogy a babád végig veled lesz. 3agyas szobák vannak fürdővel ellátva.A látogatók nem mászkálhatnak be,ha a babát akarják látni akkor az üvegajtóhoz kell tolni és úgy láthatják.viszont van lehetőség rá,hogy bizonyos időpontokba apukával hármasban eltölthessetek egy különszobába egy kis időt. ha simán szülsz és minden rendben akkor 3nap után hazamehetsz,ha császár akkor 5nap után.

írd meg ha valamire kiváncsi vagy.

2012. ápr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én kaposvári vagyok, szerintem ne is gondolkodj, egyértelmű, hogy siófokon szülj. Az előttem szóló is meggyőző, és mástól is hallottam, hogy Siófokon jó szülni. A kaposvári szülészeten meg borzasztó a körülmény. Én kaposvári vagyok, én Pécs és Kaposvár között vacilálok, de csak a 70 km tart vissza, mert különben egyértelműen Pécsen szülnék. Sajnos valószínű, hogy helyben szülök, de én a helyedben Siófokon, és nem vacilálnék rajt.

Jó szülést!

2012. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is vaciláltam még 2010ben pont ezen. voltak érvek és ellenérvek. Mentő lett a vége, az meg eldöntötte és Siófokra vitt. Nagyon aranyos volt mindenki, sokat segítettek, a körülmények, mint amit az első írt. Viszont kapott egy fertőzést a babám,12napot voltunk bent. Hogy mitől sose derül ki, de nem kizárt, hogy sterilitás hiánya miatt. Több ilyet hallottam Siófokról sajnos. Nem volt fogadott dokim, de aranyos volt az ügyeletes is.
2012. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!