Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok magánorvost...

Ajánlanátok magánorvost Székesfehérváron?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy nem ebbe a kategóriába kéne írnom a kérdésemet, de az Egészség rovat: Nők egészségében senki se válaszolt rá. Szóval a kérdésem a következő Székesfehérváron tudnátok ajánlani egy megbízható, jó és viszonylag olcsó nőgyógyászt? Eddig az sztk-okhoz jártam, de nem sikerült megszüntetni a problémámat, immár 4. hónapja (nem olyan vészes a bajom, jó formán "csak" állandó viszketésből meg néha petefészek szúrkálásból áll). Komolyan elgondolkoztam rajta, hogy érdemesebb lenne elmenni egy magánrendelésre, mert az sztk-ban elég hanyagok voltak. Berzsenyi Tibornál voltam egyszer, de mikor vissza kellett mennem, épp nem tudott ott lenni. Elsősorban ő érdekelne meg a Kalamász Nikolett. Egyáltalán mennyit kell kb fizetni egy általános vizsgálaton, ahol vesznek le kenetet? És hogy működik egy vizsgálat ott?

Köszönöm a válaszokat!

22/N


2012. ápr. 17. 12:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Blaskó Ervin.


Árakat sajna nem tudom,nekem nem volt fogadott dokim,de a terhességeim alatt elég sok dokival találkoztam és ő volt a legkedvesebb lagaranyosabb,barátságosabb.

2012. ápr. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jaj ne haragudj azt gondoltam terhes vagy,bocsi.

Ettől függetlenül utána érdeklődhetsz a dokinak,sztem ha bemész az sztkba simán tudnak ez ügyben felvilágosítást adni.A kalamász nekem nem igazán volt szimpi,túl felületesnek tűnt,de lehet,hogy csak épp akkor nem volt jó napja.Vagy ha egyszerűen felhívod a nőgyógyászatot biztos ott is adnak valami infot.Vagy írj ki kérdést a bLASKÓRÓL ÉRDEKLŐDŐT,BIZTOS LESZ AKI VÁLASZOL,HOZZÁ SOKAN JÁRNAK.éS AKKOR TUDSZ ÉRDEKLŐDNI,HOGY A PROBLÉMÁDDAL FORDULHATSZ E HOZZÁ.

2012. ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem haragszom! Azért is írtam oda, hogy tudom nem ide kéne írni,de ahol célszerűbb lett volna, ott nem írt senki. Gondoltam itt csak több nő van, aki Székesfehérváron szült és talán van tapasztalat a dokikat illetően. Én még elég tapasztalatlan vagyok a nőgyógyászokat illetően, eddig csak rákszűrésre kellett járnom. Most meg van a problémám, ami nem akar szűnni :( Köszönöm a válaszodat!
2012. ápr. 17. 12:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Kalamasz Nikolettanak van honlapja,ott vannak az elérhetősége. 6000ft egy vizsgálat,de idén még nem voltam,lehet,hogy drágább már.
2012. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2012. ápr. 17. 13:32
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem a Blaskó és a Schandl a legjobb doki Fehérváron!!
2012. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Van magánrendelésük? És kb mennyi a tarifájuk?
2012. ápr. 17. 15:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Schandl ugyanott rendel,mint Kalamasz doktornő. Az ő tarifáját nem tudom sajnos.
2012. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Schandl doki Huszár utca Székesfehérvár...és 6000 asszem
2012. ápr. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A shandlnál szültem az első gyerekem,nem volt a fogadott dokim,mégis végig barátságos,türelmes volt velem.Valóban rendes.

2012. ápr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!