Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A vaterán hogyan működik a...

A vaterán hogyan működik a terhességi teszt rendelése?

Figyelt kérdés

1. Mennyire megbízhatóak

2. Hogy kerül el hozzám

3. Mikor kell fizetni meg hogyan

4. Kell-e fizetni posta költséget vagy valamit


Meg esetleg ha még valamit tudni kell e ezzel kapcsolatban, szívesen fogadom a tapasztlaitokat


Köszi a válaszokat


2012. ápr. 19. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.

1. Nekem mindig pontos eredményt mutatott, akár -, akár + lett.

2. Postán.

3. Előre kell fizetni, általában átutalással.

4. Kell fizetni postaköltséget, azt az eladó pontosan megmondja a megrendelés után.


Regisztrálni kell az oldalon, ha még nem vagy regisztrálva.

Az adásvétel után kell írni pár soros véleményt, hogy hogyan zajlott az adásvétel, megtörtént-e, elküldte-e neked a csomagot, azt kaptad-e amit rendeltél, meg hasonlók. Itt lehet "lepontozni" az eladót, ha valami nem úgy ment, később küldte, sérült volt vagy valami hasonló problémád volt.

De a gép minden kérdést kiír, csak válaszolnod kell.


Én az egyik legolcsóbbat választottam, postaköltséggel együtt kb 100ft volt darabja, 10es érzékenységű. Egyszer sem mutatott fals eredményt.


25hkm

2012. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megbízhatóak! Postán adják fel a postaköltséget neked kell állnod! Elutalod a tesztek árát + a postaköltséget és az eladó mikor a számláján a pénz feladja postán a mi olyan 2-3 nap alatt ér hozzád.
2012. ápr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:)
2012. ápr. 19. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!