Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Soproni kismamák, változott...

Soproni kismamák, változott az orvosok hozzáállása a terhesgondozáson, mióta nem lehet megfogadni őket?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy vérig vannak sértve, és ezt éreztetik is a kismamákkal. Vagy egyszerűen csak emelkedtek a tarifák, mint ahogy a Kisalföldben lévő cikkből ki lehetett olvasni, hogy azért van az a pénz, amiért lehet orvost választani? Mit tapasztaltatok?

2012. ápr. 22. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Én még akkor szültem, amikor lehetett orvost fogadni. A "Hogy van?"-on és a papírok elintézésén kívül akkor sem történt semmi a terhesgondozáson. Ha ezen a hozzáálláson is változtattak, akkor az elég szomorú, de ezt azért kétlem.

Azt sem hinném, hogy vérig lennének sértve, mivel tudomásom szerint egy kivételével az összes doki támogatta, hogy ne legyen orvosfogadás. Vagy megbánták volna?

2012. ápr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én dokim nem változott semmit, ugyanolyan kedves és segítőkész, mint előtte volt.Én a magánrendelésére járok, de a kórházba is akkor szoktam menni, mikor ő van!
2012. ápr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!

Első, ki nem támogatta?

Második, elárulnád, ki az orvosod?

2012. ápr. 22. 22:51
 4/7 anonim ***** válasza:
a Rada doktor Úr!
2012. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nem szeretném leírni, hogy kiről hallottam (még privátban sem). Lehet, hogy csak pletyka és ha teljesen alaptalan, akkor senkit sem szeretnék rossz színben feltüntetni. A lényeg, hogy szerintem mindegyik doki rendes, kedves, aranyos tud lenni ha akar. Most meg pláne annak kellene lenniük, ha az ügyeleti szülésért "várják a pénzt".

(A 4. választ nem én írtam.)

2012. ápr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
bocsánat a 2. és a 4. vagyok:)Tehát a dr. Rada Gáborról én írtam pozitív véleményt:)
2012. ápr. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. ápr. 24. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!