Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » DM bababónusz netes regisztrác...

DM bababónusz netes regisztrációnál?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt szeretném tudni, ha neten keresztül regisztráltam a kislányomat a bababónusz programra, akkor kiküldik postán a kezdőcsomagot, vagy ehhez be kell mennem a DM-be, s ott adják. Azt tudom, hogy a későbbiekben postán küldik a kuponokat, de mint sok helyen olvastam a kezdőcsomagban, több termékminta, babanapló, ilyesmik vannak. Ezért érdekel, hogy küldik-e?!


Köszönöm előre is a válszokat. :)



2012. ápr. 26. 08:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Bent az üzletbe.

A neten látod a kosaradban, hogy van benne egy kupon. Azt kinyomtatod az üzletbe és már oda is adják.

2012. ápr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válszodat!!! :)
2012. ápr. 26. 08:20
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Irigylem a problémáid!
2012. ápr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Irigyelheted is "kedves" hozzászóló! :P

Arról nem én tehetek, hogy Neked nincsenek ilyen problémáid. Engem most pont ez érdekelt. De ha neked ez nem tetszik alapvetően nem értem MI A FRANCÉRT olvasod el egyáltalán?!?!?! Nincs jobb dolgod?

2012. ápr. 26. 08:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ha még kezdő vagy a DM-nél, akkor ne csak arra várj, hogy kiküldjék a kuponokat postán, hanem gyűjts a pontokat minden vásárlásnál. Azt már kiváltottad? Mármint a pontgyűjtő kártyát?

Igaz, hogy már kevesebb pontot adnak vásárláskor mint régebben, de nekem eddig szinte mindig sikerült a lányom 2 éve alatt a pontokkal jóval olcsóbban pelenkát vennem.

Persze a kiküldött kuponok ebben segítenek, de az kevés.

2012. ápr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget. :) Kártyám van, azzal regisztráltam a kiscsajt. :) Gyűjtöm a pontokat is, ill. gyűjtöttem. A szülés után megakadtam, hisz sokkal kevesebbet mozgolódom DM környékén. De holnap megyek! :D
2012. ápr. 26. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!