Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most mi lesz? Mit tudok...

Most mi lesz? Mit tudok tenni, hogy ne származon bajom ebből az egészből?

Figyelt kérdés

Sziasztok a multkor, már írtam, hogy terhes vagyok és a főnököm kiakar rugni, nos ez ma szóban meg is történt.

Mondtam neki, hogy ezt nem teheti meg, de Ő azt mondta, hogy igen.

Én mondtam hogy feljelentem amiért ezt tesszi, és eljöttem a munkahelyemről.

Aláakarta íratatni a felmondási papírt velem persze nem tette meg, így totálisan kiakadt.

Most itthon vagyok írta, hogy vigyem el a papírt ami igazolja, hogy 6 hetes terhes vagyok, ezt most megtettem, de nem bevittem, hanem elkldtem neki e-mailben, mert annyira ideges vagyok, hogy pihenem kell félek, hogy baja lesz a babámnak.

Most milesz?

Menjek ügyvédhez?Vagy gyorsan táppénzre, viszont a dokim, csak holnap d.u rendel, ma már nem(háziorvos).


2009. jún. 22. 12:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

semmiképpen ne idegeskedj tovább!!! valószínűleg ha a főnököd bekérte a terhességet igazoló papírt, észbe kapott, hogy úgysem rúghat ki.

ami a legjobb lenne, ha elmennél betegállományba, ahogy te is írtad

és nyugalom, pihenj, olyan pici még a pocaklakód!! :)

2009. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Menjél le a nőgyógyászhoz, hogy görcsölsz, de akár az igazat is elmondhatod neki és tuti kiír táppénzre.
2009. jún. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el ügyvédhez,addig semmit ne írj alá.Kérj tőle tanácsot,ha szerencséd van még fizetni sem kell érte,vagy legalábbis minimális összeget.Sok szerencsét!
2009. jún. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Táppénzt javaslom én is, akkor pláne észbe kap (1/3-át ő fizeti), hogy jobban jár, ha inkább foglalkoztat amíg bírod. Nőgyógyász ad javaslatot a táppénzhez, amivel mehetsz a háziorvoshoz.
2009. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
táppénzre csak háziorvos vehet, a nőgyógyász max. javasolhat.
2009. jún. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Én bemennék és megkérdezném, hogy dolgozzak nyugalomban vagy táppénz. Válasszon. Ne írj alá semmit, ha írásban felmondd, akkor csapd a hónod alá a papírt, menj ügyvédhez, majd bíróságra. Ne aggódj, visszamenőleg ki fogja fizetni a béredet bírói döntésre, ha előbb nem tér jobb belátásra.

Te is elmondhatod neki ezeket, hogy nincs más választása, hátha akkor megbékél.. Úgyse tud mit tenni, jobb, ha belátja...

Azért a helyedben a beszélgetést rögzíteném egy diktafonra :-)

2009. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó ismét. Ja, menj be dolgozni! Kár volt eljönni onnan... Azokat a napokat most igazolnod kell.
2009. jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
12:28-as vagyok. Engem a nőgyógyász tartott végig táppénzen, de lehet, hogy ez orvos függő.
2009. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Most betojt a főnököd, hogy nem vehet palira! Ő is tisztában van a jogaiddal, csak azt hitte, te nem. Nem rúghat ki. Menj és irasd magad táppénzre.
2009. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

engem az első babával a nődoki tartott táppénzen végig, és most is kérdezte, hogy el akarok-e menni. de most nem megyek, mert egészen más a munkám, mint 4 évvel ezelőtt


első voltam

2009. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!