Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, játszotok valamilyen...

Anyukák, játszotok valamilyen hangszeren?

Figyelt kérdés

hány évesen tanultátok? szoktatok a gyerekeknek zenélni?

szerintetek nagyon elkéstem 29 évesen a zongora tanulással? gyerekeim borzasztóan oad vannak a hangszerekért.jó lenne , ha tudnék nekik zenélni.


2012. máj. 6. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Én nem játszottam, sajnos még most sem tudok, sosem volt idő, pénz tanárra. De apa tud zongorázni, ezért vettünk neki digitális zongorát (nem szintetizátort!), és azon tanultam meg néhány dolgot (szamárinduló, für elise, hasonló könnyűeket, bár utóbbira nagyon büszke vagyok, hogy már mind a két kéz jól megy).

14 hónapos a fiam, egyelőre nem érdekli annyira, csak püföli. Apa gitározik is, az jobban tetszik neki, hogy pengeti és hangja van, de még az sem annyira érdekli. Nagyon szeretném, ha majd tanulna valamin játszani.

Ha lenne pénzünk, biztosan vennék órákat.

2012. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én vettem a 100FT-os boltban egy csörgődobot. Éneket, mondókát ritmusra ütöm. Nagyon élvezi.

Sajnos én sem játszom, pedig biztos jó lenne.

Mekkorák a gyerekek???

2012. máj. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
órákat nagyon olcsón tudnék venni egy ismerösömtöl, a gyerköcök 2,5 és 1 évesek, sajnos nincs túl jó zenei érzékem :(
2012. máj. 6. 16:17
 4/7 anonim ***** válasza:

sosem keso elkezdeni. pont egyik ismerosom kezdte el a zongorat akkor amikor otthon volt a picivel.

en sajna nem jatszok egy hangszeren sem, viszont a ferjem jatszik 4-en is igy lesz majd akkor is zeneles ha megszuletik a picink. remelem az apja tehetseget orokli :)

2012. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszer szeretném ezt így eljátszani. :)

http://www.youtube.com/watch?v=1rQc0ncJXzc&list=FL3v0dBH6PaD..


egyébként tényleg nem késő, ha van lehetőséged, kezdd el, nagyon jó érzés, mikor valamit már el tudsz játszani.

2012. máj. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Zongorán és furulyán.

Zongorázni 7 évesen kezdtem el, 8 évig jártam.

Furulyázni a fősulin tanultam meg.

Zongora nincs itthon, csak anyáméknál, de nagyon le van hangolódva. A furulyát pedig még nem nagyon csípi a lányom. :) A zongora viszont őt is érdekli, aminek nagyon örülök!

Sohasem késő elkezdeni hangszeren játszani. Sok sikert és kitartást hozzá! :)

2012. máj. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fuvolazni tanultam 8 evig :)

Amugy maganenekes voltam. Jobban szerettem mint a hangszert ezert egy ido utan leadtam a hangszert es az eneklesnek kezdtem elni :) A "karrieremnek" a gyerekvallalas vetett veget de remelem ,hogy egyszer meg tudom majd folytatni.

A 3 eves fiamnak (es 19 hetes pocaklakonak)sokat eneklek. A fuvolazas is eleg jol megy meg.

2012. máj. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!