Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen idősen tettétek át...

Milyen idősen tettétek át babátokat a kiságyból nagyágyba?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
2,5 évesen. Nagyon jól működött az alvás, nem akartam változtatni ezen. Egyedül elaludt, átaludta az éjszakát...
2012. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, szintén 2-3 éves korban.
2012. máj. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 évesen. De ő nem szerette a rácsos ágyat, nem aludt jól benne. Lecseréltük, és azóta sokkal jobban alszik.
2012. máj. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szintén 1 évesen, mert az én fiam sem aludt jól a rácsos ágyban. Azóta minden éjszakát átalszik, 2.5 éves múlt.
2012. máj. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Majndem 3 éves volt már, pár hónappal a szülinapja előtt.
2012. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Majdnem 2,5 éves volt. Elötte is, utána is átalussza az éjszakákat. De jön a kistesó és nem akartuk, hogy azért kapjon új ágyat, olyan legyen, mintha kitúrnánk a régiből a baba miatt. Így pár hónapja van az újat szokni és a régi várja a kistesót.
2012. máj. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1,5 évesen, mert nem is tudott jól aludni a rácsos ágyban (állandóan beverte valamijét, vagy beszorult a rácsokhoz, amire felébredt), és mert már a kistesó is útban volt, így elég megterhelő volt ki-be emelgetni.

Mióta lecseréltük sokkal jobban és teljesen magától alszik el, nagyon szereti a nagyfiús ágyát :).

2012. máj. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 éves koruk után, mindkét gyerekem örökmozgó, alvás közben is "közlekednek", a kiságy már kicsi volt :)
2012. dec. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!