Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Váltott be valaki mostanában...

Váltott be valaki mostanában felicitas kupont? Tényleg nincs benne semmi csak sudokrem?

Figyelt kérdés
3 hónapja még elég sok minta volt benne

2012. máj. 16. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Én múlt héten váltottam ki, sudocrem, 1 pelus, MAM cumi, meg tea volt benne, semmi más.
2012. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi! és ez a újszülött vagy a 6 hós csomag?
2012. máj. 16. 11:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Tegnap váltottam ki az újszülött csomit, és pont az van amit az első leírt. A krémből is csak egy minta. 1 pelus, és egy zöld madaras mam cumi, mondjuk az nekem tetszik. Meg a tea. Meg rengeteg papír.
2012. máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Adilari ***** válasza:
Nekem is ezek voltak benne...4 éve még sok minden!
2012. máj. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1 hónapja váltottam ki, uyganez volt benne, mint az elsőnek. Szerencsére a cumi rózsaszín, azt eltalálták.

3 éve volt benne Aventos pohárka, meg sokkal több minden.

2012. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3 hete váltottam ki.

Mini Sudocrem, pár filter Mecsek baby, 1 Mam cumi, 1 Pampers pelenka voltak benne. Még volt egy Anyák Lapja vmelyik száma és sok szórólap.


Úgy emlékszem, ez 3 éve sem volt gazdagabb csomag, hanem a kórházi volt a nagy csomag, abban nagyon sok minden volt.

2012. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 betta55 ***** válasza:
A 6 hónaposban valóban csak egy sudokrém minta volt sok-sok szórólappal és egy papír gyerekmagasságmérővel!
2012. máj. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig én úgy emlékszem, hogy 4 éve is pont ezek voltak benne, meg persze egy csomó reklám. Meg talán volt még valami műanyag kiskanál is, de az is lehet, hogy az máshonnan van.
2012. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
amikor én kiváltottam nekem is elég sok minden volt benne 3 hónapja, viszont most mondták hogy amit a napokba váltottak be csak krém volt benne. írtak a felicitasnak meg is kapták a választ hogy a szponzorok nem szerződnek velük hosszabb időre :( meg a bababarát kórházak miatt nem tehetnek bele tejpép meg tápszer mintát :S köszönöm. ment a zöld kéz :)
2012. máj. 17. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!