Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szocpol kamat vagy vissza...

A szocpol kamat vagy vissza nem térítendő támogatás?

Figyelt kérdés

Elnézést de nem is értek hozzá és nem is tudom hogy hova tudnám küldeni az anyukát, hogy választ kapjon... Szerintem tipikus válság sztori... Adott egy 3 gyermekes család,2010től felépítették a házat ami 128nm A besorolású, közben a férj elvesztette az állását,anyuka harmadikkal még gyeden van, mostanra sikerült csak befejezni úgy a házat hogy beadják a végleges lakhatásit.

Kérdések:

1 - A szocpol vissza nem térítendő támogatás vagy hitel kamat támogatás?

2 - HA nem vesznek fel hitelt, akkor is valamelyik bankban kell igényeljék?

3 - Jogosultak ők egyáltalán szocpolra?



2012. máj. 23. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Utánna kell pontosan nézni,mert a szocpol most nagyon be van szigorítva.

Adni adják,de nagyon sok feltételnek kell megfelelni.


4 gyerkőc anyukája

2012. máj. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát mondjuk ha ők nem felelnek meg 3 gyerekkel, A kategóriás házzal, akkor nem tudom ki....
2012. máj. 23. 10:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem akartam bolondságot se írni ezért írtam ezt.

De tudom,hogy még az energiafogyasztást meg mindent néznek,mert egyébként nem adják.Mindenféle jövedelemigazolást stn...

Pedig nekünk is jól jönne 4 gyerek mellett.Ráadásul már nagyon kicsi a 3 szobás lakásunk.

2012. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

itt leírják ki kaphat szocpolt.Nagyon beszigorították sajna

2012. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!