Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jó fogamzás gátló módszert...

Jó fogamzás gátló módszert tudtok, ami 100%ban véd, de nem az önmegtartóztatás?

Figyelt kérdés

16hónap után most kezdek bele újra a nemi életbe. De rettegek egy újabb terhességtől. Görcsben a gyomrom, ha egy kellemes este következményére gondolok- 3éves és 17hónapos a gyermekeim. A bogyó múltkor teljesen hazavágott hetente egy hétig kőkeményen megvolt tőle a menzeszem... A gumitól olyan száraz leszek mint a Szahara, plusz a párom is rühelli...

A spirálról sok rosszat hallottam.

Mi marad ami véd, és nyugodtan alhatok, nem lesz belőle gyermekáldás.


2012. máj. 30. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sterilizálás.
2012. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam, de ez visszafordíthatatlan, úgy tudom, és ha egyszer 10éven belül úgy döntenén szeretnénk még egy gyermeket, esetleg új férjnek, akkor mi a helyzet? Vagy lombikkal az is orvosolható?
2012. máj. 30. 22:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Orális szex... Te is tudod, hogy lehetetlent vársz. Kombinálhattok többféle módszert: méhsapka, spermicidek, naptár, hőmérő, megszakítás, de ez ugye nem 100%

Ha gumitól száraz leszel, az amúgy is csökkenti a hatékonyságát, könnyebben kiszakadhat, szóval akkor síkosítóval lehetne javítani a helyzeten.

Olyan meg nincs, hogy a párod rühelli a gumit. Szedjen ő bogyókat vagy köttesse el magát, te már eleget szenvedtél.

2012. máj. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A síkosító éget engem:S Igen nekem is ez a bajom, hogy lehetetlen a teljesen 100%s védekezés(kivéve a kalmopirin a térdek közé:))

És ez azért nagyon megkeseríti a házaséletet, mert tényleg rettegek egy újabb terhességtől:(

2012. máj. 30. 22:25
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem mirena spirál van.Nem sima spirál, mert még hormon tartalmú is.Ez ami az egyik leg megbízhatóbb.Én is sokat vaciláltam, mert idegenkedtem mindegyiktől.De már fenn van kb 1 éve és nincs vele gond.
2012. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves régi jó válaszolóm, Lanfear! :)

Most spirálom van, eddig jó szívvel ajánlottam mindenkinek, mert aránylag olcsó (2 havi fogigátló ára), nem hormonos, nem érintkezel vele fizikailag, mármint nem kell feltenned, kenegetned, nem felejted el bevenni...most lehet, hogy terhes vagyok. 2 gyerekem van, egyszerűen lesokkoltam magától a lehetőségtől is, ma jönnek postán a tesztcsíkok, tesztelek ma egyet meg holnap reggel mégegyet, mert az első többek szerint itt, halvány pozitív lett (mások szerint szellemcsík vagy semmi). Most rendeztük át a lakást, végre nem egymás hegyén-hátán alszunk, végre nyugisak az éjszakáink, elvileg egy év és mehetek életem első munkahelyét megkeresni és végre dolgozni, az alakom tökéletesre formáltam (na jó ez túlzás, de hozott anyagból dolgozunk), az egész ruhatáram kipucoltam, az összes gyerekruhát, mindent a világon, eladtunk ami terhes és picibabás téma...tehát nem ajánlom a spirált...

Én, ha terhes vagyok, ha nem, adandó alkalommal elköttetem magam és a párom is...ha ránk jönne a dili, még mindig ott az örökbefogadás, de ez egy rémálom, hogy nincs egyetlen 100%-os veszélytelen kényelmes módszer sem!!!

2012. máj. 31. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem pedig sima spirálom van, nincs vele gondom,teljesen jó.
2012. máj. 31. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Nekem is teljesen jó...volt! Első szülés után 2 évig volt fent, most 1 éve van fent, és tök jó, hogy azért kell majd abortuszra mennem, mert beleágyazódott a spirálba...
2012. máj. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én Nuvaring hüvely gyűrűt használok, nagyon szeretem. Nyilván ez sem 100%, de a dokim azt mondta, megbízhatóbb, mint a tabletta.
2012. máj. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Hát csajok, köszi a válaszokat:)

És olvasva a soraitokat kb ismét elment a kedvem a házasélettől:( Sajna amilyen jó páros vagyunk a férjemmel elég ha csak rámnéz:S


Kedves spirál mellett ismét várandós válaszolóim, nektek sok sok erőt, és kitartást.

2012. máj. 31. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!