Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudnék olcsó de mégis jó...

Hol tudnék olcsó de mégis jó sport babkocsit venni?

Figyelt kérdés

Nagyon sürgősen kellene és nem tudom, hogy merre keressek.

A lényeg az, hogy könnyen össze lehessen csukni és könnyű legyen.


2012. máj. 31. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
bababizományiban ahol ki is tudod próbálni . v ha vannak kisgyerekes barátok talán nem dobták el nem adták el a babakocsit lehet fizetni se kell érte.
2012. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

esetleg ez? vagy nem tudom milyenre gondoltál..

2012. máj. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

voltam már bababizományiban és drágább volt mintha újonnan venné, van egy kölcsönben, de sajnos már elég régi és nagyon sokat használ ezért itt ott el van szakadva, amit megvarrtam ugyan de bármikor tovább szakadhat, sajnos pont az üllő résznél van ez és mivel hosszabb útra kell mennem így nem szeretném megkockáztatni, hogy kiesik belőle a gyerek, mert akkor őt is és a babkocsit is kézbe kell cipelnem.



A tescoban láttam, hogy van 8 ezerért, de annak meg nincs teteje így félek, hogy a baba fejét felsüti a nap.

2012. máj. 31. 10:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha van Auchan a környéken ez ma még akciós:

[link]

2012. máj. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Remélem tudtam segíteni és ingyen kiszállítják!

2012. máj. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Vidéken lakom így a tescon kívül más nagyobb bevásárló központ nincs, de azért köszönöm


Amit az utolsó belinkelt ott a második nagyon jó, mert nem is drága teteje is van és elég könnyűnek néz ki


Használtat pedig nem igazán akarok venni, ha meg mégis akkor azt előtte szeretném látni, mert nekem ez a vaterázás zsákbamacska és sokan többet kérnek el a cuccaikért mint amennyit ér.

2012. máj. 31. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!