Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki az aki megbánta már a...

Ki az aki megbánta már a keresztnevet, amit adta a gyermekének adott?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 20:41
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
"adta" nélkül a kérdés, csak nehezen sikerült megfogalmazni
2012. jún. 1. 20:43
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Én imádom a fiam nevét, mikor gondolatban sem volt még, már tudtam, hogy így nevezem el, viszont a születése óta egyre több fiú név tetszik. Majd a tesónál lesz miből válogatni. :)
2012. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Évekkel a terhességem előtt egy hosszú autó úton a párom megjegyezte, ha lesz egyszer lánya, ez lenne a neve.

Aztán tök véletlen terhes lettem, majdnem el is vetettük szegényt, mert párom nem bírt megbirkózni az apaság gondolatával. Mikor megtudta, hogy lány lesz, 5 hónapon keresztül vitáztunk a neveken és végül eszembe jutott az, amit a kocsiban mondott. :)

Én persze nem ezt akartam adni, és nagyon sokszor szeretném máshogy hívni, de iszonyatosan illik hozzá ez a név. :)

Na majd a kistesónál!!! :DDD

2012. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Aki lepontozta a válaszomat indokolja meg, hogy miért tettek. Komolyan érdekel, hogy mi volt ebben olyan kivetnivaló. (első válsz)
2012. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2. mi lett volna az a név??
2012. jún. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Azt nem mondanám, hogy megbántam, mert a mai napig tetszik, hangzásra nagyon klassz, és illik is hozzá, viszont amikor választottam, a jelentésébe nem gondoltam bele, így ma már nem hiszem, hogy ezt választanám.
2012. jún. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

3/6 vagyok :)


5/6, ha rám gondoltál, akkor Réka lett a kislány neve. :)

Ha nem akkor bocsi!

2012. jún. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem anyámék adhattak volna más nevet... Én nagyon nem szeretem.
2012. jún. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem a lányom második neve az. De nem azért mert nem tetszik, hanem most már sajnálom, hogy a második lányom (ha az lesz) nem kaphatja meg.

Amikor adtam nem tetszett annyira, csak apa favorizálta, ezért gondoltam szerzek neki egy kis örömöt. Most viszont annyira megtetszett, hogy már bánom.

2012. jún. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Meg nem bántam, de már többször elgondolkodtam, hogy tényleg jó döntés volt-e részemről. A mai napig imádom a lányom nevét, de amikor beszólnak miatta azt nem szeretem.
2012. jún. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!