Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szóltok az új adótörvényhe...

Mit szóltok az új adótörvényhez? Mert ahogy én számoltam a párom 500ft-tal fog többet kapni, ami még a kicsi a pelusára sem elég.

Figyelt kérdés
Közben megy föl a gáz, villany, stb stb.! Nagyon szomorú vagyok! De aki keres bruttó 200e-ret az már kap havi plusz 15e-rel többet! Na neki már azért jut pelusra. Bár igazából az ő keresetük emelkedik az árak emelkedésével, úgyhogy talán, talán még az ő reálbérük megmarad, talán egy kicsit javul. De mi van azzal aki havi bruttó 150e alatt keres? Neki nem járna több? Dögöljön meg? Kevés van neki, legyen még kevesebb reálértékben nézve, kit érdekel? Szomorú vagyok!
2009. júl. 1. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Aki br. 200-at keres, annak majd 2010-től lesz 15eFt-al több a fizetése. Aki 150-et, annak 4eFt-al lesz több.

Aki nem tudna róla:

[link]


Én örülök, hogy emelkedik a férjem fizetése, emlékszem, nem egyszer volt, hogy csökkent.

Nem (csak) az államnak lenne feladata, hogy növekedjenek a reálbérek, hanem a munkáltatóknak. Jó pár évvel ezelőtt, amikor volt valami variálás az adótáblán és a legtöbben így 1-2eFt-tal többet vittünk haza, na akkor mondta a főnök, hogy ez volt az éves fizetésemelés. Szerintem nagyon csuklott az édesanyja.


Persze, megértem a felháborodásodat, valamilyen szinten én is az vagyok, de én már belefáradtam abba, hogy mérgelődjek.

2009. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ez szemétség tényleg!aki alapból jól keres,az kapjon még többet!!??aki nem az meg igy járt!?AZ ÉN PÁROM IS SZ@RUL KERES,SZTEM (BOCS OFFOLTAM)annak kéne többet kapni akinek nincs,és nem annak akinek van..
2009. júl. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi meg 1000 ft-tal!Nah jó,hogy hozzánk vágják!Lehet venni belőle 1 gömb fagylaltot!pfff...
2009. júl. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!