Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A legtöbb nő miért felejt el...

A legtöbb nő miért felejt el önmaga lenni a szülés után?

Figyelt kérdés
Elég sokan szültünk egyszerre barátnők, meg itt a környeken is. Ami szerintem nagyon jó, mert a gyerekeink egyidősek, mi meg anyukák tudunk/tudnánk barátkozni. Viszont azt vettem észre, hogy a legtöbbjük prűd lett. Nem lehet felhozni kényesebb témát, vagy vicces kétértelmű megjegyzést, mert pofákat vágnak, vagy úgy csinálnak, mintha szentek lennének. Nem értem, miért kell megjátszani magukat? Mások is tapasztaltak már ilyet?
2012. jún. 5. 13:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Én előtte is ilyen voltam, és nem megjátszásból.
2012. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, mire gondolsz, de mivel nekem császár volt, nem lett különbség a szexben. Akinek viszont szétment a hüvelye, elhiszem, hogy az is zavarja, ha egy kétértelmű vicc erre emlékezteti.

Aztán az is lehet, hogy irtó kimerültek és emiatt van feszültség? Miért nem kérdezed meg őket?

2012. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
én is ismerek ilyeneket.Előtte vette a lapot,mióta megszült úgy csinál mint ha a gyerek is szűznemzéssel fogant volna benne.Persze a gyerekek előtt én sem beszélek ilyesmit.De ezek nem tudják elengedni magukat.
2012. jún. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
76%
szétment a hüvelye?
2012. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaaj mert ők érezteteni akarják hogy milyen komolyak lettek mióta anyák lettek,görcsöt kapok az ilyen anyukáktól te meg ne is foglalkozz velük ,ebben tudnak kitűnni,mert attól hogy valaki lazább anyuka még lehet hogy jobban szereti és többet foglalkozik a kicsikéjével mint aki játsza a nagy szentet,ezekre te ne adj keress fasza belevaló anyukákat:)))szép napot;)
2012. jún. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Jó a kérdés... Engem sokszor kinéznek a játszótérről, mert képes vagyok koponyás pólóban, meg a korábbi extrém hajszerkezettel levinni a kicsiket (másfél éves & 3 hónapos). Attól, hogy ők vannak nekem, és imádom őket, én még ugyanaz vagyok, nem értem miért kéne "beszürkülnöm".

Saját tapasztalatom az én szüleimmel, hogy mennyire gáz, hogy előadják a tökéletes szent embereket, aztán mikor lehull a lepel, akkor szegény gyerek meg azt se tudja hol van a világban... Kicsit elkalandoztam, bocsánat, de a lényeg, hogy én sem értem ezt a jelenséget sajnos.

2012. jún. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Pl. nem tudunk a fogamzásgátlásról beszélni, vagy hogy változott-e a szex. Én régen is szabadabban beszéltem erről, mert természetes és ők is ilyenek voltak. Most meg megkérdem tőlük, hogy ti hogy védekeztek, akkor úgy néznek rám, hogy: Úristen, szex! Az bűn!
2012. jún. 5. 13:14
 8/26 anonim ***** válasza:
62%
szerintem császárral nem változott, és mivel nem akarok több gyereket, spirállal :) van még kérdés? :)
2012. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%

Igen a párom egyik barátnője most nemrég szült kicsivel több mint fél éve, és a gond az hogy teljesen kizuhant önmagából nagyon megváltozott a viselkedése, már nem az a vicces vidám jó fej kis csaj stílus, hanem már egyre unalmasabb és mogorvább lett. Ami még zavar engem az az hogy már nem érezni rajta semmi parfümöt a haja nagyon igénytelen már alig hajlandó megmosni és már kezd lenőni a haja és így nagyon ronda már hogy látszik hogy festve volt neki. Néha amikor átmentünk hozzájuk semmi extra ruhát nem vett fel pedig ő mindig ilyen volt egyszerűen melegítőbe meg valami rongyos pólóba van mindig, és eléggé az a boldogtalan fajta. A gyerekkel nagyon sokat foglalkozik tényleg nagyon szereti a gyerekét de önmagára már nem figyel oda, és a férje is már nagyon aggódik hogy fél attól hogy teljesen elhanyagolja majd magát nagyon megfog hízni és kb sehova nem lesz hajlandó majd vele elmenni. Szülés után depresszióba esett sajnos orvosi segítségre szorulna még most is de nem tudják rávenni őt. Semmit nem költ már magára szinte pedig a férje direkt arra ad neki pénzt meg engedi is neki hogy menjen el kicsit szórakozni kikapcsolódni majd ő figyel a gyerekre, de nem hajlandó.

És ehhez hasonló sztorit már a munkahelyemen is hallottam. És ez sajnos nem megjátszás.

2012. jún. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
52%

Az nem jutott eszedbe, hogy esetleg a szülés éleménye megváltoztatta őket, és nem megjátsszák magukat? A változás sajnos nem csak pozitív lehet.


Tudod, a barátságban pont az a szép, hogy a barát elfogad olyannak, amilyen vagy. Nem kell megjátsszanod magad, és nem kell jó képet vágni olyanhoz, amihez nem akarsz. Gondolkozz el rajta, hogy TE barát vagy-e, tolerálod-e mások hülyeségeit, elfogadod-e őket olyannak, amilyenek.

2012. jún. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!