Csajok ez gomba lenne?

Figyelt kérdés

Amikor utoljára együtt voltunk a férjemmel(múlthéten) rettentően fájt égett utána, ráfogtam a gumira, de lassan újra hétvége, és nemhogy javul romlik.(volt gumi nélkül is bennem...:S)(folyásom nincs, ellenben égő száraz)

Eddig egyszer tudtam, azt is leletről, hogy gombám van(candida), mert tünetmentes volt, de ez most iszonyat. Dokihoz holnap megyek, mit kell erről tudnom(kezelés)

Gondolom ha nekem poz lesz, akkor a férjemet is el kell zavarjam dokihoz, hogy kikezeljék. Remélem csak gombája van-volt és nem hozott haza mást:S


2012. jún. 7. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja m ert ugy hozta haza a férjed mástól?amugy sztem az...vagy ki tudja mi...
2012. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A gomba inkább elviselhetetlenül viszket, nem ég és fáj.

A férjed kezeléséről pedig meg kell kérdezni a nőgyógyászt, van olyan bakteriális fertőzés, amivel nem kell kezelni, csak téged, van olyan (pl. a gomba), amire azt a krémet kell használnia, amit te is kapsz, és van olyan betegség, amivel neki is dokihoz kell menni.

2012. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Miután randizgat ki tudja hány csajjal és mit csinált az elmúlt hónapokban...

Ez egy békülő együttlét volt köztünk...

És mivel soha női panaszom nem volt, és pont egy félig védett együttlét után jött ez elő...


Persze azt tudom a doki jobban meg tudja mondani mi is ez, csak rossz, de nagyon.

2012. jún. 7. 18:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Baci vagy vírus is lehet, majd a doki megmondja. Fajtája válogatja, de nem biztos, hogy a más lánytól jött, máshogy is el lehet sajnos ilyesmiket kapni (fürdővíz, wc-ülőke, koszos kéz... stb.).
2012. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Simán lehet gomba!Nekem pont ilyen tüneteim voltak,amikor gombám volt.Elmentem dokihoz és kaptam rá kúpot meg krémet,amitől szépen helyrejöttem.A páromnak nem volt semmi tünete,de a doki azt mondta,hogy a gomba általában tünetmentes a férfiaknál,de ha nálam előjöttek a tünetek,akkor szinte 100%,hogy a férjem is fertőzött,ezért neki is használnia kellett a doki éltal felírt krémet.Ha sólyosabb,makacs fertőzésről van szó,akkor szükséges,hogy a férfi is kivizsgáltassa magát!
2012. jún. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most őszintén! Szükséged van neked arra, hogy a férjed által összeszedett betegségeket elkapd? Lehet, hogy ez most nem onnan jött, de jó esély van rá, hogy előbb-utóbb elkapsz valamit.
2012. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Dehogy van nekem szükségem erre. Sőt. Hétfőn lesz kenetvétel(ma nem tudta a doki levenni) és kapok rá gyógyit.

Addig próbálom túlélni, meg reménykedek, hogy javul(ha el nem múlik is)

2012. jún. 8. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!