Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha jobb oldalt szúr a mellkaso...

Ha jobb oldalt szúr a mellkasom, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Kb.2 hete nem igazán érzem jól magam,még csak 20 éves vagyok.Néha,mostanság egyre többször szúr jobb oldalt a mellkasom,elég erősen.Nem a szivem gondolom,eléggé a jobb hóaljvonaltól kicsit beljebb jön a fájdalom,egy pontból-Mi lehet ez?Néha bal oldalt is érzek enyhe szúrást,de jobb oldalt gyakrabban és erősebben.
2012. jún. 8. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyanítom, rossz kategóriába (Gyerekvállalás) raktad fel a kérdést...

Sok minden okozhatja, lehet, hogy csak szimplán mozgásszervi, meghúztál valami apróbb bordaközi izmot pl. köhögésnél, az sokáig tud így fájni. Próbálj meg nyújtózkodni felfelé, oldalra és jó nagyot lélegezni - ha ez a probléma, fájni fog, de utána jobb lesz.

Egyébként meg menj el a háziorvoshoz.

2012. jún. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi,tényleg rossz kategória,nem tudom hogy került ide:O

köszi a segítséget,megpróbálkoztam minden ilyenre.Elmentem orvoshoz,de gyakorlatilag csak vérvételre küldött..szóval..:(Abból nem tudom,mi fog kiderülni...ha mondom enki a mellkasi fájdalmat,csak annyit mond hogy biztos idegi alapon,mert még fiatal vagyok..úgy érzem,nem vesz komolyan:S

2012. jún. 8. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!