Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekülés kérdés! A 0-18kg...

Gyerekülés kérdés! A 0-18kg ülés kisebb, mint a 9-18kg? tapasztalatokat szeretnék kérni, kinek van 0-18kg babaülése és meddig tudták használni? Concord Ultimax ülésen gondolkozom.

Figyelt kérdés
10 hónapos babámnak keresek ülést, mert a hordozót már kinőtte. kinéztem egy concord ultimax ülést, de félek hamar kinövi azt is.

2012. jún. 11. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi már a legelején megvettük a babának az ülést 0-25 kg os ig!én a Te helyedben egy 9-25 9-36kg osat választanék!lehet h többe kerül, de tovább is tudod használni.de amúgy a kisebbet hogy érted?
2012. jún. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen gyerekülést vettek a sógornőmék, de nem szerették, mert a gyerek 2.5 évesen is alig fér el benne. pedig nem egy hatalmas gyerek, totál átlagos. Mi 9-18kg-ig vettünk (maxi cosi priori) és még 4 évesen is belefért. Így én biztosan nem venném azt ami nagy súlyhatárt "ölel fel".
2012. jún. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi annak idején Concord Trimaxot vettünk (9-36 kg), ahogy kinőtték a hordozót, rögtön abba ültettük át őket. Most 5 évesek, még mindig jó és kényelmes. A későbbiekben le lehet szerelni az ülés hátát és ülésmagasítóként használható nagyobb súly esetén.
2012. jún. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mienk 0-18 hónapos. De azért újszülöttet nem raknék bele, féléves volt a fiam amikor kaptuk. Most 4 éves lesz, bőven elfér benne, igaz vékonyka, 13 kg.
2012. jún. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A választásnál vedd figyelembe, hogy mekkora távokra mentek és alszik-e a babád. Nekünk 3 ülésünk van. Az elsőt, a hordozót, ami 0-13 kilóig volt jó 1 éves kora előtt kezdte kinőni - hosszra. Ekkor vettünk neki egy 9-36-os ülést, amiből folyamatosan szedhetőek ki a betétek, így nő a gyerekkel. Amire akkor nem gondoltam, hogy ez nem dönthető. Mi általában hosszú távokra járunk, így a kicsi mindig elalszik, és akkor meg nyaklott szegényem feje mindenfelé, mert hiába tudott már stabilan ülni, azért alvás közben elcsúszott. Szerencsére kaptunk rokonoktól kölcsön egy 9-18-ast, amit dönteni lehet, így ha elalszik letekerem, és mégis kényelmesebb neki mint a másik. Ha viszont rövid távra megyünk, akkor a másikat használjuk, főleg így melegben szellősebben van benne, mint a kicsiben. Most lesz 2 éves, és 13 kiló körül van a kisfiam, viszont magas, majdnem 90 centi.
2012. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én már nem vennék 0-18-as ülést, hanem inkább 9-18-ast!

A márkával nincs baj, de nézzétek meg még a:

Maxi-Cosi-t és a BeSafe-et is!

2012. jún. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!