Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti melyik nyaralást választaná...

Ti melyik nyaralást választanátok az alábbiakból?

Figyelt kérdés

Ha csak Mo. jöhetne szóba a SZÉP kártya miatt, amin 150e Ft van és 2 kisgyereketek lenne, akik a Balcsira akarnak menni.

A. 4 (max. 5) éjszaka egy gyönyörű, vadiúj 4*-os szállodában wellness részleggel, félpanzióval, légkondis, külön hálós apartmanban,

B. min. 1 hét egy átlagos, 2-3*-os panzióban max. reggelivel, wellness nélkül, 1 szobában a gyerekekkel.


Köszönöm előre is a NORMÁLIS válaszokat!


2012. jún. 11. 12:27
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és miért? :)
2012. jún. 11. 12:30
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Két kisgyerekkel anyuka igenis megérdemli a wellnesst! Nincs kérdés! Egyszer mentek egy évben, igenis kényeztesd magad és a párod is! Ha megteheted akkor rajta, mi tavaly voltunk, ráment a gatyánk is, de azóta mindennap emlegetjük, olyannyira megérte! Jó mulatást nektek!
2012. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Az A-t választanám, mert a 4-5 nap bőven elég,( nincs is sok különbség a 7 naphoz képest), a félpanzioval szinte megoldott a kajálás.

A B-vel az a bajom (ha már lehet válogatbi-9, hogy aza anyuka ugyanúgy járhat bevásárolni, készíthet reggelit, ebédet, vascit, el kell mosogatni, az adott wellness híján pedig még a programokról is kötelező gondoskodni.

Szóval, ha megtehetitek, akkor A. Jó nyaralást!

2012. jún. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

* válogatni)

bocs

2012. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek szempontjából mindegy, ők bármit képesek élvezni, csak nyaralás legyen és víz. :)

A kérdés, te mit akarsz.

Ha főzni akarsz, vagy étterembe menni inkább, nézelődni és nem csak a szállodában lenni, akkor apartman.

Ha viszont azt akarod, hogy kiszolgáljanak, lógasd a lábad, éjjel ne "zavarjanak" a gyerekek, akkor szálloda.


Amúgy én alapvetően "maradi" vagyok, imádom az apartmanokat, ahol nem kell órára menni enni, és szabadabb vagyok. Imádok kirándulni inkább, nézelődni a városban, a környéken, és egy wellness-szállodában meg inkább csak láblógatás és kényeztetés van, az nem én vagyok. :)


De ez nem jelenti, hogy kihagynám a wellnesst, egyszer ezt is ki kell próbálni. A gyerkőcök meg bármit szeretnek, úgyhogy nekik szerintem bármelyik tetszene.

2012. jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is csatlakozom: A-t választanám.

A nyaralás alatt szeretek pihenni, és búcsút mondani a nyaralás idejére a mosogatástól, bevásárlástól. Szeretem ha abban a pár napban vendég vagyok, azaz napozok a nyugágyban, kihozzák a kávét, a koktélt, és igazán klassz helyen vagyok. Amikor a gyerekek alszanak, akkor lehet wellnessezni, feltöltődni.


Persze a sima panzió sem rossz, sőt, lehet szuper is, de én ott sem a főzés-mosogatás-bevásárlás hármasát választanám, hanem mindig ennénk valami kifőzdében, vendéglőben, stb., de ez drágábban jönne ki, mint a szálloda, szóval akkor inkább a szálloda!

2012. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

"vagy étterembe menni inkább, nézelődni és nem csak a szállodában lenni, akkor apartman. "



Azért aki szállodában nyaral, onnan is ki lehet ám menni sétálni, nézelődni, sőőt, félpanzió mellé simán belefér a vendéglő is! A szálloda nem börtön. Ugyanoda mehetsz a szállodán kívül, mintha apartmanban vagy, annyi különbséggel, hogy ezesetben a szállodán belül is bármit csinálhatsz :)

2012. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképpen a 2. vezriót választanám, és választottuk is, csak nekünk a szép kártyán kb a fele van, mint nektek, így is megyünk 6 éjszakára. És már voltunk is 3 éjszakát, és most a hétvégén is 1 éjszakát a Balcsin, azt is abból fizettük (tehát a nagy nyaralásunkra van fele annyi még rajta kb.) Ha 150 ezer maradt volna, akkor lehet, hogy 8-9 éjszakára mentünk volna. Én a wellnesst inkább a párommal tudom elképzelni, bár nem írtad mennyi idősek a gyerekek.

Nekünk 2,5 évesünk van, bárhol jól elvan, csak mi legyünk ott vele (van, hogy mi sem kellünk, ha olyan a társaság :o))

Azonban én kiskoromban sokat jártam sátrazni is a szüleimmel, szóval nem vagyok olyan, hogy nyaraláskor ki legyen nyalva a fenekem, gondolok itt puccos környezetre, félpanzióra stb. Szívesen megyek önellátós helyre, akár konyhás appartmanba, mondjuk főzni nem főzök, éttermezünk, de azért egy reggelit, vagy egy kávét meg tudjunk csinálni magunknak.

És ennyi pénzből már nem is biztos, hogy egy szobában lesztek a gyerekekkel, már kétszer két ágyas appartmanokat is lehet találni extrákkal (medencével, akár reggelivel), ha nem akartok több mint egy hétre menni.

Nekem a fő fő szempont lenne az időjárás, hogy tuti biztos legyen a 28-33 fok, napsütés, csak sajnos ezt nem lehet megfizetni :o( Az utóbbi 2-3 évben kifogtuk az ilyen balatoni nyaralásnál a 15 fokot :o( júliusban.

Szóval szerintem ne csak panziókat nézzetek, hanem appartmanokat is.

Mi pl. itt voltunk a hétvégén, de többször voltunk már itt több napra, csak az idő nem volt jó mindig. A saját strand és a part szélén a hintaágyak, amiről nézheted a Balcsit, nyugalom van, nekem minden wellnessnél, 5*-os szállodai szobánál többet ér.


[link]

2012. jún. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Aki szállodában van, az sem lábat lógat, pusztán nem főz és nem mosogat. Ennyi. De kirándulni és programokat csinálni ugyanúgy lehet, csak épp ameddig a gyerekek alszanak, nem mosogatás és rejtvényfejtés van, hanem lehet wellnessezni kicsit. Apartmanban ugyanis a kicsik alvásideje alatt korlátozottabbak a lehetőségek.
2012. jún. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szálloda. Mi is úgy voltunk, két kicsivel. Ok több is volt, az egyik pont az, hogy apartmannban vagy semmivel sem lesz olcsóbb, mint a szálloda, mert nem győzünk étterembe járni, vagy pontosan ugyanúgy főzőcskézhetek, mint otthon, mert a gyerekeknek kell a főtt kaja. De ami a legnyomósabb érvünk volt: az időjárás! Két egymást követő évben szívtunk az esővel a Balatonnál, főszezon alatt, ha nem szállodában lettünk volna, akkor a fürdést kizárhatjuk, mint opció. Viszont így volt lehetőség fürödni a gyerekeknek is, imádták, sétálni, kirándulni, várost nézni stb. meg úgyis limitáltan lehet a lurkókkal, mert túl hosszú távon nem igazán kötik le őket a kastélyok, múzeumok stb.

Én nagyon szeretem, hogy nem kell reggelit készíteni, teríteni, mosogatni (mindezek előtt kora reggel mondjuk friss péksütiért rohangálni), hanem ha mindenki fölébredt, kényelmesen lemegyünk reggelizni.... Délelőtt mentünk ide-oda, közben ettünk is valamit, délután fürödtünk a szállodában, este kényelmesen vacsoráztunk... Nekem inkább rövidebb idő legyen, de az minőségi!

2012. jún. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!