Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Menstruálok,3 éves lányom...

Menstruálok,3 éves lányom mindig, mindenhová követ és kérdez. Mit mondjak neki erről, ha látja, h mit csinálok? Kizárni nem tudom a fürdőszobából.

Figyelt kérdés

2012. jún. 12. 21:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Anyu pisil, és megtörli magát. A tisztasági betétre az enyém is rákérdezett, én pedig azt mondtam, hogy ezzel vigyázok a fehérneműmre, ily este is jó érzés viselni. Ennél több nem érdekelte. De a tampont nem a 3 éves előtt cseréltem. Becsuktam a WC-ajtót ilyenkor. Meg kellett tanulnia, hogy a WC-n nem nyitunk rá senkire.
2012. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Miért ha kakilsz akkor is ott van? Nehogy már egy 3 éves gyereket 1 percre ne lehessen egyedül hagyni
2012. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
anya most vérzik egy hétig,ez természetes,a nagylányok szoktak,ez kell ahhoz,h majd kisbabájuk születhessen..Mindezt pedig a világ legnagyobb természetességével,és két nap múlva már el is felejti..
2012. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Ha tényleg mindenhova követ, a WC-be és a fürdőbe is, akkor gondolom nem sok tabu van a családban, így én nem csinálnék ebből sem nagy ügyet. Az ő szintjén elmagyarázod neki, hogy mi történik, és kész. Nem kell bonyolítani, csak annyit, hogy a lányok, ha felnőnek, akkor minden hónapban véreznek ott lent, ez teljesen normális dolog és nem kell megijedni tőle.

Én ezt tenném.

2012. jún. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem egy 3 évesre tartozik az, ami a wc-n történik. Ne haragudj, de én biztos nem engedném be, kibír 2 percet amíg elintézed.
2012. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

Hát nem tudom..3 évesen csak engedélyezhetne Neked a lányod 2 percet egy tampon cserére..elmondhatod neki hogy anya most olyat csinál amitnem szeretnéd hogylásson mert nem kis gyereknek való..ha akarod mondhatsz pár szót róla hogy miis ez..én nem vagyok hive a hagyd a gyreket sirni mozgalomnak de sztem ennyi luxust mindenki megengedhet magának..ha meg nagyon nem akkor legalább forditson hátat mikor cseréled..lehet prűd vagyok de sosem tudnék ilyet csinálni a gyerekem előtt..komolyan egyszer ugy alakult hogy vendéglátó egységbe nem tudtam kire hagyni amig pisilek..levittem magammal de nem is sikerült pisilni..

De ha Téged ez nem zavar és nem akarsz ebből sem tabut csinálni akkor mondd el neki mi ez,és hogy nem kell félnie ez normális..

2012. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
15%
Őszintén mondd el, hogy most lehetne megint kisbabád, de ha nem akarsz, akkor vérzik egy pár napig a puncid, de ez Neked nem fáj, és nem betegség miatt van. A gyerekekkel mindig őszintének kell lenni!
2012. jún. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
45%

3 éves lányom még nem szobatiszta.

Mindig bejön hozzám a fürdőbe, ha pl. Wc-zek, adja nekem a wc papírt, és lehúzza. Majd őt is ráültetem, de nem akar bele pisilni, nagy ritkán sikerül csak neki.


Jó multkor meglátta a tisztasági betétet a bugyimon, és mondta pelenka:))))

A tampon cserét úgy végzem ne lássa, bár bejön a fürdőbe, megkérdi Anya mit csinálsz te itt!? Mondom pisilek, de elvan akkor a parfümök szagolásával.


Engem nem zavar ha bejön akár a lányom, akár a férjem, akár Hugom vagy Anyu, Apu!


Otthon is 1 fürdőszobában volt amiben volt a wc, így kiskorunktól fogva nem zavartattuk magunkat, de még Anyu lány testvérei előtt, vagy uncsi tesók előtt sem vagyok szégyenlős, mert annó és most is 1 fürdő van wc-vel, és ha valaki fürdött, vagy tusolt, simán bementünk ha pisilni kellett.


Ki hogy szokja meg otthon, ki hogy alakítja ki, takargatjuk magunkat a gyerek előtt vagy sem.

2012. jún. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Engem a fiam látott egyszer, rá is kérdezett. Annyit mondtam neki, hogy anyának vérzik a puncija. Kérdezte, hogy neki is fog? Mondtam nem, mert ő kisfiú, ilyen csak a lányokkal van. Ennyi. Nem faggatott tovább.
2012. jún. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
sztem ez beteges,mia z h követ?? nincs szobája ahová beteheted? ajtórács!! én megkattannék ha a 2 gyerekem követne mint az árnyék. kakilsz és ott ül vagy mi?? jesszusom
2012. jún. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!