Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Utazóágyba érdemes ezt a...

Utazóágyba érdemes ezt a matracot megvenni pluszban?

Figyelt kérdés

Már használtuk a saját matracával, de azt alváshoz keménynek tartom. Vennék bele matracot, de nem tudom, ez elég puha-e. Jobb lenne ilyen összecsukható, de ha ez túl kemény, akkor inkább egy rendes szivacsmatracot veszünk (bár jobban örülnék összecsukhatónak). Elmenni kipróbálni nem tudjuk.

[link]


2012. jún. 18. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy olvastam a kérdésed, az jutott eszembe, hogy akár azt is lehet, hogy az utazóágyat lecserélitek egy ilyen matracra. Jó picire össze lehet hajtani, földre is lerakhatod. Akkora vastagsága meg van, hogy ne fázzon föl a baba, vagy ne legyen kemény neki a földtől. Ha pici, akkor nem mászik el, ha nagy, akkor meg úgyis fölébredtek, ha ő is ébren van.
2012. jún. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Utazóágyunk van, tehát abba tenném mindenképp, csak azt nem tudom, van-e különbség a sima szivacsmatracok és ez között, vagy csak annyi, hogy összecsukható. Mert ha csak annyi, akkor ezt vennénk inkább, hogy tudjuk vinni magunkkal, nemcsak a nagyiéknál tudnánk Pesten aludni, hanem barátokhoz is mehetnénk éjszakára, de egy teljes matracot nem nyomorítanék be a kocsiba. :D De akkor jónak találod magát a matracot, ha jól értem. :)
2012. jún. 18. 12:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont ilyenünk nincsen, de felnőtt méretből van ilyen összecsukhatónk, annál tényleg csak annyi a különbség, hogy összecsukható. Ha ez is ilyen, akkor gondolom jó lenne nektek
2012. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!