Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha valamilyen módon arra...

Ha valamilyen módon arra kényszerülnétek, vagy úgy döntenétek hogy örökbeadjátok a gyereketek, örökbeadnátok két melegnek?

Figyelt kérdés
Elvileg már ők is fogadhatnak örökbe. Én ha valaha is ilyen helyzetbe kerülnék, biztos hogy inkább egy hetero párnak adnám. Milyen lesz majd szerencsétlen gyerek élete például kamasz korában? Ha kitudódik hogy lét apja van, az iskolában több mint valószínű hogy öngyilkosságba kényszerítenék az állandó csesztetéssel, és ez még csak a jobb eset, a rosszabbat hagy ne részletezzem.
2012. jún. 19. 17:46
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
hiba: *két apja van
2012. jún. 19. 17:47
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi nem jut eszedbe:D Hat, ha lehet valasztani, akkor inkabb hetero parnak adnam orokbe gyermekem.
2012. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem adnám örökbe melegeknek.
2012. jún. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Sókristály ***** válasza:
90%

Bocs, hogy visszakérdezek, de mi az a még rosszabb, ami történhet?

Amúgy nem hiszem, hogy az öngyilkosságig cseszegetnék amiatt a gyereket, hogy homoszexuális pár neveli. Persze hülyék mindig akadnak, de annyi mással is meg lehet találni egy gyereket a suliban.

A családomban van egy leszbikus pár. egyikük magával hozta a kapcsolatba a fiát, gyakorlatilag együtt nevelték fel. Soha nem okozott számára hátrányt, hogy két anyukája van. Most már nagykamasz, lassan felnőtt, és vígan csajozik.

Ha arra kényszerülnék, hogy örökbe adjam a megszülető gyerekemet, odaadnám egynemű párnak is. Mert a szülői szeretetük, az emberségük nem a szexuális hovatartozáson múlik, ahogyan az sem, milyen embert nevelnek a gyerekből. És Ők nyilván felkészülnek az általad említett támadásokra is, és biztosan kiállnának a gyerekük mellett.

2012. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
11%

Hát kedves Sókristály, szerintem tök nem egészséges ez az egész, mert gyerekkorában is okozhat nála mindenféle lelki problémákat. Nem utálom

a melegeket, de lássuk be hogy ez egy természetellenes dolog. Tudom hogy genetikai dolog ez, és nem betegség dehát akkor sem normális.

2012. jún. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
Mert az jobb, ha olyan családban nő fel egy gyerek, ahol heterok a szülők, de mondjuk szexelnek, káromkodnak meg isznak a gyerek előtt? esetleg meg is verik? Ők mitől jobbak, mint egy meleg pár, akik a legnagyobb szeretetben nevelnék fel a gyereket?
2012. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Igen, minden további nélkül örökbeadnám. Nem magyarázom, hogy miért, volt az elmútl napokban több, a melegek gyerekvállalásával kapcsolatos kérdés, ahol kifejtettem a véleményem erről, nem szeretnék újból belemenni a szélmalomharcba a megrögzött homofóbokkal szemben.
2012. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Sókristály ***** válasza:

Kedves 5-ös!

Számodra nem normális, a meleg párok számára normális. És számomra is az. Nem látok benne semmi kivetnivalót, hogy gyereket neveljenek.

Nem tudom, ismersz-e meleg párt, akiknek gyerekük van. Mint írtam, a családomban van ilyen, és semmilyen lelki defektusa nincs belőle a gyereknek, pedig nála még az is okozhatott volna törést, hogy az első években még volt apukája. Az én gyerekeim is sok időt töltenek együtt velük, soha nem volt kérdés a számukra, hogy miért él együtt két nő. Simán mennek ottalvós vendégségbe is hozzájuk. Rajtuk keresztül más párokat is ismerek, náluk sincs semmi baja a gyerekeknek. A házasélet ugyanis nem az orruk előtt zajlik, mint ahogyan a hetero pároknál sem.

Írtad, hogy ez genetika. Tehát örökbefogadott gyereknél kevés az esély, hogy a szülői példát kövesse. Ha meg mégis, akkor sem dől össze a világ.

Én pl. úgy vagyok vele, ha valamelyik gyerekem a saját neméhez vonzódna, mindenben a segítségükre lennék, hogy gyereket tudjanak vállalni.

2012. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: azért valljuk be, a mai világban nem egyforma szemmel néznek a meleg nőkre, és férfiakra. Értem ez alatt azt, hogy a leszbikus nők sokkal elfogadottabbak. Persze, ha valakit leszbikus nők nevelnek, az a baráti társaságában könnyen lehet, hogy még menőnek is számít. De ahogy az én környezetemet ismerem (apró, cigánylepte település) szerintem ha kicsit jobban elterjedne a híre hogy két férfi nevel valakit, könnyen megeshetne, hogy az iskolából hazafele menet fogják magukat és egyszerűen rámennek hatan és agyonverik vízvezetékcsövekkel. Miért? Mert az átlag ember primitív, főleg ha átlagon aluli elmebeli képességű emberekről beszélünk.
2012. jún. 19. 18:30
 10/18 Sókristály ***** válasza:
100%

Te meleg párt kérdeztél. A férfi-férfi és a nő-nő párok egyaránt melegek, homoszexuálisok.

Miért kellene különbséget tenni közöttük? Egyáltalán miért találnak a pasik egy leszbikus párt izgatónak, míg egy fiú párt undorítónak? Továbbmegyek: Miért undorító számukra az anális szex, ha két pasiról van szó, és miért próbálják otthon mégis rávenni az asszonyt?

Érted, miért nincs értelem ennek az egész megkülönböztetésnek fiú és lány párosok között? Mert álszent duma az egész undorodás.

Ha egy meleg pár gyereket akar vállalni, nyilván olyan közegbe költöznek, ahol nem lesz veszélyben a gyerekük, és nem az általad említett telepek közelébe. Ahol csak csöndben jegyzem meg, más miatt is agyonüthetik a gyerekedet.

2012. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!