Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden nő szépnek tartja a...

Minden nő szépnek tartja a csecsemőket? Ez a női nem sajátossága? Valami ösztön? Ha nem meg tudná nekem egy nő magyarázni, mi szép van egy csecsemőben? Mert én nem értem.

Figyelt kérdés
F
2012. jún. 20. 11:33
1 2
 1/19 anonim válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=-m2TzUBFJpw&feature=plcp - ha saját gyereked lesz, majd megérted. :)
2012. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
47%
én se látom szépnek a csecsemőket, sőt... és nő vagyok
2012. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem minden csecsemőt tartok automatikusan szépnek. De tény, hogy rengetegszer látok igazán szép, aranyos, helxesen felöltöztetett babákat.

Viszont láttam már olyan bűn ronda kisbabát (féléves lehetett kb., és bocs a kifejezésért), hogy barátnőmmel csak lestünk, nem valami átverése-e.

2012. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Nem csak a nők, de a férfiak is szépnek, aranyosabbnak tartják a csecsemőket, gyerekeket. Sőt nem csak azokat, hanem alapból a kis kölyök állatokat is. Ez genetikailag van így, hogy óvjuk a jövő nemzedéket. :-)
2012. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
A sajátját nyilván mindenki szépnek tartja, de a másét nem mindenki. Van egy barátnőm, aki tisztára oda van a gyerekekért, hogy milyen aranyosak meg minden. De én meg pont nem. Szerintem kevés aranyos és szép baba van és nem tudok így lelkesedni értük. Persze ha nekem lesz gyerekem, azt biztosan aranyosnak és szépnek fogom látni, még akkor is ha ne adj' Isten nem lesz az. :)
2012. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
egy kisgyereket simán aranyosnak tartok de egy ráncos alaktalan csecsemőt? MI A SZÉP BENNE? ezt csak egy nő értheti asszem...
2012. jún. 20. 11:40
 7/19 okoska31 ***** válasza:

így azért nem igaz, hogy minden csecsemőt szépnek tart minden nő. jó, mindig azt mondják, de vannak kevésbé szép csecsemők. (a sajátja persze mindenkinek a legszebb).

én is hallottam már nyilatkozni csecsemőkről nőket, amikor már a baba rokonai nem voltak a közelben....

2012. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Azért látják szépnek mert az anyai ösztön már korán felszolal és minden nő életében egyszer legalább akar gyereket és családot általában mindenki erről álmodik kislányként és várják hogy saját családja lehessen végre. Ezt tényleg akkor érted meg férfiként ha lesz sajátod:) Amugy a nők akik nem akarnak gyereket és utáljáka gyerekeket általában azért mert átestek egy abortuszon vagy kiderült hogy neki nem lehet ezért védekezésképp utálja őket..
2012. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én akarok gyerekeket, és családot, de egy csecsemő sztem akkor is bűn ronda, már bocs. amúgy értem. ez ezek szerint tényleg bele van a nőkbe alapból kódolva.
2012. jún. 20. 11:45
 10/19 anonim válasza:
Sok nő olyan, hogy akármelyik csecsemőre azt mondják hogy milyen szép, még idősebb korban is amikor már felnőtt gyerekei is vannak, ezt én sem értem, mert az más amikor szeretsz valakit, és úgy szül a csaj, mert akkor az ember férfi létére is gyönyörűnek tartaná a gyerekét, akármilyen is, és abban sincs semmi meglepő hogy akármilyen szép is egy nő, de ha nem vagy belé szerelmes, akkor meg lehet hogy egyáltalán nem lennél oda a kisbabátokért....
2012. jún. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!