Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyiért hirdessem a Quinny...

Mennyiért hirdessem a Quinny Zapp babakocsimat?

Figyelt kérdés

Nem, nem itt akarom hirdetni, de jön a kistesó, a két babakocsim (Buzz, Zapp) közül az egyiket el kell adjam. Mivel van mózesem és hordim, így a Buzz-t megtartom, a Zapp-tól meg kell váljak...Nem igazán tudom, mi a reális ár érte. Piros színű, tehát unisex, megvan még a doboza is, hordtáska nincs, azt valahol elhagytuk, viszont adom hozzá a soha nem használt esővédőt és a Maxi Cosi adaptert. Hibája annyi van, hogy a vállpárnáin van néhány fekete pötty. Nem jön ki mosással, fogalmam sincs, hogy került oda, azt se tudom, milyen folt. Amúgy nagyon szép, nincs rajta folt vagy szakadás. Egy fehér színű bevásárlóháló van a háttámláján.

Mit mondtok? Adaptert általában nem adnak hozzá, kb. 3ezerért lehet kapni, esővédő 2-3 ezer. Minden nélkül láttam 22-ért árulni a vaterán, hordtáskával 29-ért.

Tanácstalan vagyok!

Köszönöm előre is!



2012. jún. 28. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Hírdesd meg 35-ért. Aztán vagy elviszik vagy nem. Később lejjebb viheted, ha nincs érdeklődés iránta, enni nem kér. De a leírtak alapján szerintem ér annyit.
2012. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha teszel fel képet, akkor jobban tudunk segíteni, hogy mondjuk nekünk mennyit érne meg, és ebből majd látni fogod, mennyiért is érdemes meghirdetni!
2012. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Jó, délután lefényképezem, és felrakom ide.

2012. jún. 28. 14:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én használtan vettem a Zappomat, volt hozzá hordtáska, esővédő és adapter. Én hülye nem kértem az adaptert, mondván úgysincs hozzá való hordozóm, de most már mindegy. Így volt 26.000,- forint másfél évvel ezelőtt, ebben az árban benne volt az adapter is, amit mint mondtam otthagytam a csajnak.
2012. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20-25öt tartok reálisnak (nekem is zapp-om van és használtan vettem), mivel nincs hordtáskája,aminek kb. 4-5 ezer a piaci értéke. (annyiért kelnek el önmagukban a táskák)
2012. jún. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok: ha jól emlékszem 22ezret fizettem összesen szállítási költséggel együtt és hordtáska nélkül, de esővédővel (quinny márkájú), kupolával, napernyővel (ez nem quinny) kaptam a kocsit. Hibája nem volt semmi, azóta is bírja a strapát, csak a feliratok voltak megkopva a vázon. Én mondjuk akkor úgy éreztem (remélem is), hogy összességében ez jó üzlet volt. Tehát ehhez mérten tudsz viszonyítani, annak függvényében, hogy mennyire fontos neked a gyors eladás.
2012. jún. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!