Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Esett már meg Veletek hasonló?...

Esett már meg Veletek hasonló? (játszótéren)

Figyelt kérdés

Ma játszottunk lent, kipakoltunk mindent a homokozóba. Közben a gyerekeim másfelé is mentek és mire vissza mentünk valaki meglovasított 6 formát és 2 lapátot tőlünk....nagyon mérges voltam hogy ellopkodják a gyerekeim játékait :SS

Egyáltalán ki tesz ilyet? (mert tuti direkt volt mert ennyi mindent véletlenül nem pakol össze az ember....egy-egy forma még bele fér na de ennyi :S


2012. jún. 28. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy szarka anyuka volt biztos, aki úgy gondolta, hogy majd jó lesz az ő gyerekének. Sajnos vannak ilyenek. Sehol semmit nem lehet már otthagyni biztonságban manapság.
2012. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én öcséimet szoktam le vinni a játszóra és volt már párszor hogy ellopták tőlünk is. mindig most már anyum bele írja a nevüket a homokozó játékba és ha vkinél meglátom akkor mondom neki hogy majd rakja vissza mert ha nem tudom hogy hol kell keresnem
2012. jún. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 nittababy ***** válasza:
100%
és kérdem én hogy nevelheti ő a gyerekét ha a gyerek ezt tanulja tőle!!szép kis anyuka nem mondom!!
2012. jún. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező! :) A mai világban mit nem lopnak el? :) Erre válaszolj :)
2012. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Te jo eg! Ezen teljesen kiakadtam. :(

Velunk sosem tortent ilyen. Sot olyan is volt, hogy a fiam kisvonatat ottfelejtettuk a jatszoteren es masnap ugyan ott megtalaltuk pedig szerintem rengetegen jottek mentek utannunk oda meg jatszani es az utolso onnan eljovo anyuka siman elvihette volna. Veletelnul ottfelejtettuk egyszer a fiam kardiganjat es meg az is fel volt akaszta a jatszoter keritesere par oraval kesobb, hogy ha valaki visszajon erte megtalalja.

2012. jún. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igazából azért is írtam ki hogy mindenki vigyázzon a cuccára mert sohasem lehet tudni mikor akadunk össze egy ilyen jó fej szülővel :S !

Szóval legyetek résen lányok! :))

2012. jún. 28. 15:30
 7/11 A kérdező kommentje:

Oké hogy mindent ellopnak na de ez egy úgy mond minimális tétel....ennyit nem tud megvenni a gyereknek???

és egy anyukától, aki gyereket nevel, példát mutat, ezt nem várná az ember nem ???

2012. jún. 28. 15:33
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ennyinél még azt sem lehet mondani, hogy véletlenül tették el. Ha csak egy lapát vagy forma lett volna, akkor még elképzelhető hogy valaki véletlenül elpakolja, de ennyinél! Én azt szoktam csinálni, hogy ha eljövünk a homokozótól, akkor addig összeszedjük a játékokat, amíg máshol játszunk. Nem csak azért hogy meglegyen, itthon is ez van, ha valamivel már nem játszik a kisfiam, el kell pakolnia (az más kérdés hogy ennek ellenére úgy néz ki néha a szoba, mint ahol tornádó söpört végig). Még azt sem igazából tudom elképzelni, hogy aki elvitte, azt hitte más ott felejtette, hát biztos látta hogy vannak még a játszótéren (nem tudom mekkora játszó ez)
2012. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A múltkor hallottam,hogy egy anyukának a gyerekorvosi rendelő előtt vitték el a babakocsit.Én azóta már nem csodálkozok semmi...:(
2012. jún. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
uhh...az azért iszonyat dúrva :S
2012. jún. 28. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!