Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vateramamik! Honnan tudhatom,...

Vateramamik! Honnan tudhatom, hogy milyen aukció?

Figyelt kérdés

Bocsánat az értelmetlen kérdésért, nem tudom jobban megfogalmazni.

Szóval honnan tudhatom, hogy az aukciónál licitálhatok az utolsó pár másodpercben, és akkor enyém a termék, vagy ha az utolsó percekben licitálok, akkor meghosszabbodik még öt perccel?


2012. jún. 28. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
oda van írva a bal oldalra hogy jelenleg kié a "nyertes" licit.csak ne felejts el frissíteni.
2012. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a lejárati időnél fel van tüntetve az az opció,ha 5 percel hosszabbodik a licitálás.
2012. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Itt van egy olyan aukció, ahol meghosszabbodik. Oda van írva feltűnő helyre, a lejárat alatti sorban van.

Csak találomra kerestem:)

[link]

2012. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, az életemet mentette meg ez a válasz! (Valójában nem, de így mégis jobban hangzik! :D)

Akkor ha az uccsó 3 másodpercben licitálok, én vagyok a nyerő. Juhéé!

2012. jún. 28. 22:28
 5/7 Sókristály ***** válasza:

Azért az nem olyan biztos :-)

Két dolog is van. Aki vérprofi és száguld nála a net, tényleg az utolsó másodpercre tud időzíteni. arra azért oda kell figyelni, hogy a licitálás több kattintás, tehát arra azért maradjon idő.

A másik a maximális licit, ez a leggyorsabb. A max. licit mezőbe, ahol amúgy az éppen aktuális licitálható ár van, beírod, hogy maximum mennyit adnál a termékért. Ezt csak te tudod, az eladó és a többi licitáló sem látja. De ha valaki licitál, a Vatera a megjelölt összegig önműködően rádobja a te licitedet. Itt már a tizedmásodpercek is számítanak.

Amúgy ennek az az előnye, hogy nagyon gyors, nem függsz a nettől. Hátránya nincs, mert hiába írsz be mondjuk 8000Ft-ot, ha 5000-en megáll a licit, annyiért viszed a cuccot.

2012. jún. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én vagyok, ak linkelt.

Ugyanazt akartam írni, mint Sókristály.

Én több mint 4 éve vaterázok, bár mostanában inkább eladok, mint veszek. A kislányomnak a babás dolgait mind vateráztam, így én is vérprofivá váltam:))

Egyre jobban ment, már szinte mindent megnyertem amit akartam, de voltak amik abból adódóan amit ez előbbi is írt, nem úgy sikerültek ahogy én gondoltam. Az történt amit Sókristály mondott. Egy korábban beállított licit nyert, vagy egy olyan ugrott be a végére, aki lesben állt és korábban ott sem volt és az utolsó 3 mp-ben licitált.

Nálunk mondhatjuk, hogy hasít a net, de még így is volt, hogy kifutottam az időből:(

Kötél idegek kellenek hozzá és tudni kell veszíteni, vagy nagyobb összeget felajánlani.


Mit szeretnél venni? Csak úgy kíváncsiságból kérdezem.

2012. jún. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem, tényleg jobb akkor a max. licit, lehet, hogy inkább azzal próbálkozom, nehogy lemaradjak. :)


A kislányomnak néztem ki egy nagyon szép, hibátlan állapotú, nem használt Scamp fodros napozót. :)

2012. jún. 29. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!