Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A fiam most érettségizett...

A fiam most érettségizett melyik hónapig kapok családit?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
A következő hónapba elméletileg még kapsz de utána már nem. Persze ezt be kell jelentened a munkahelyeden hogy most mi van. Ha nappali tagozaton megy tovább tanulni akkor onnan kell majd igazolást szereznetek és akkor még 22 éves koráig fogod kapni a családit ha addig akar tanulni.
2012. júl. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én most érettségiztem és anyu júniusig kapott családit. És egyetemen fogok remélhetőleg továbbtanulni, nappalin, de nem fog járni.
2012. júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van,június hónapra még jár,aztán nem.Nekem automatikusan küldte az Államkincstár a határozatot,hogy megszüntette a folyósítást.
2012. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!