Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, minden vasalható...

Anyukák, minden vasalható babaruhát mindig kivasaltok?

Figyelt kérdés
Bodyk,rugik,textil pelus, hálózsák..ilyenekre gondolok. Mindent vasalgattok örökké? Aki igen, a baba mennyi idős koráig tette? Köszönöm, 34hkm.

2012. júl. 2. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én csak azokat vasaltam, amik közvetlenül érintkeztek a baba bőrével, tehát a zoknit, és a bodyt. Ezt kb max 2 hónapos koráig csináltam.
2012. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Igen, vasalom a ruháit, mert szeretem, ha nem gyűrött. Igaz, a szárítón szépen megszárad, de ha már a mi ruháinkat is kivasalom, akkor az a plusz 20 darab nem okoz gondot.


Ettől függetlenül 2. héten már a mi ruháinkkal mostam az övét is. Szerencsére nincs gondja vele :))

2012. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én mindent vasalok, még most is, pedig kislányom 1 éves - igazából így szoktam meg, nem azért , mert kell, hanem mert mindig is így csináltam :) na de érkezik a kistestvér fél év múlva, azt hiszem akkor át fognak alakulni a szokásaim :) Ha bele gondolok a saját ruháinkat is vasalom, kivéve persze a fehérneműt-zoknit , de ami olyan anyag, hogy vasalandó, azt vasalom.
2012. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%

ez iszonyat fárasztó és rengeteg időt felemészt

örülök hogy nem csak én látom így

meg voltam győződve hogy rajtam kívül minden anyuka éjt nappallá téve vasal és gyönyörű stócokban sorakozik a babaruha a szekrényben

hát a mienkben van olyan kupi néha:(

2012. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig vasalok, de nemcsak a babaruhát, a sajátunkat is. Zoknit viszont soha nem vasaltam.
2012. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

igen de én vasalás függő vagyok,engem teljesen kikapcsol :-)

fehérneműt is és farit is.más ilyeneket nem szokott vasalni,de én utálom ha gyűrött,babaruhánál pedig jól fertőtlenít.

39hkm

2012. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam kivasalni semmit szinte. Bébiruhák külön mosva, szépen teregetve.

Két bébi mellett időnként örülök, hogy élek, és a szabad 5 perceimben inkább "kockulok" egy kicsit :).

2012. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

2. vagyok!


Ooooh! Én sem vasalok mindennap! Sőőőt .. van, hogy 2 hétig gyűlik a vasalni való, annyira "lusta" vagyok. Főleg 40 fokba!

Főzni is este szoktam. Szerencsére a lányom mellett azért van időm napközben kicsit takarítani vagy valamit tevékenykedni, de nem vagyok az a tipikus éjjel-nappal fertőtlenítő "házisárkány"! :)))

2012. júl. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Anyukak en csodallak benneteket. :) Korulottem olyan kaosz volt az elso harom honapban, hogy oszinten mondom a vasalo volt a legutolso ami eszembe jutott. Tudom, hogy hihetetlen de igy van. Fogalmam sincs mikor kezdtem el ujbol vasalni de kb. valamikor 3 honapos kora utan es csak azokat a dolgokat valasaltam amivel kimentunk az utcara, vasarolni, elmentunk latogatoba, dokihoz... Volt par ilyen dolga a kisfiamnak es ezek szepen mindig valfan voltak. De otthonra a bodykat, rugikat, pizsamat, szabadido ruhat, halozsakot... nem valastam soha. Jelenleg 28 honapos a kisfiam es van 4db otthoni kenyelmes jatszos nadragja amit csak a hazba hasznal. Bevallom ezek nem lattak soha vasalot. :)
2012. júl. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat, mennek a zöld mancsok!
2012. júl. 2. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!