Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen édességet adjak 1 éves...

Milyen édességet adjak 1 éves kislányomnak ha nem ehet tejterméket?

Figyelt kérdés
Eddig csak tejszeletet,túrórudit esetleg pudingot kapott néha.És mindennap eszik gyümölcsöt úgyhogy támadást nem kérek
2012. júl. 4. 13:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Gesztenye Marci, glutén- és tejmentes, nagyon fincsi.

SPAR-ban szoktam venni a kisfiamnak.

2012. júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
51%
Nem bántásként kérdezem, hanem mert tényleg érdekel, hogy ha nem ehet tejterméket abba hogyan fér bele a túrórudi, a tejszelet és a puding?
2012. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, gondolom most lett tejallergia-gyanús, ezért kell megvonni tőle a tejtermékeket.
2012. júl. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Reszelt alma, aszalt gyümölcsök v. mazsola, házi sütemények (vaj helyett olajjal), befőtt, kompót, illetve a szokásos tejes ételeket (tejbegríz stb.) rizstejjel is el lehet készíteni.
2012. júl. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mert mostantól nem ehet semmi olyat amiben tej van sajnos.pedig nagyon szereti ezeket, meg a kakaót is.De igazából még csak tapogatózunk, hogy mi lehet a baj mert már egy hónapja fulladva köhög és hörög szegény,de semmi más baja nincs
2012. júl. 4. 14:07
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Megint első vagyok, a fiamnál tavaly (1,5 évesen) és idén (2,5 évesen) is megcsinálták a bőrpróbás allergiatesztet a Svábhegyi Gyerekklinikán, mert a sorozatos légúti megbetegedések miatt nála is tejallergiára gyanakodtak.

Szerencsére alaptalanul.

Ha nem akartok hónapokig kísérletezni, érdemes lenne elmennetek ide. Beutalóval TB alapon ingyenes.

2012. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok:

Jaj, szegénykém! Mostmár értem, hát nem lehet könnyű! Kitartást nektek és jobbulást!

Esetleg bébiételt is adhatsz desszertként, az olyan mintha pudingot enne, talán!? Pl. barackos, almás, banános. De azért mégsem olyan kézzel fogható gyümölcs, mint amit a kezébe adnál.

2012. júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.Akkor holnap együnk is beutalóért! Neked is sokat volt beteg?
2012. júl. 4. 14:14
 9/15 anonim ***** válasza:

Az én lányom is tejmentes diétán volt egy ideig, ő előtte szinte csak tejtermékeken élt, ezeket szerette. Én adtam neki szójás cuccokat, szójapudingot, szójajoghurtot. Sokan ellenzik a szóját, de ha nem viszed túlzásba, akkor nem árt. Nálunk csak joghurtot volt hajlandó reggelizni, ezért kapott szójás joghurtot.

Ezen kívül gesztenyés rudit ő is kapott.

2012. júl. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Müllerben, Dm-ben, ROssmannban vannak ilyen müzliszeletek, amik 1 éves kortól vannak, de nem olyan magos fajta müzli, hanem inkább csak gyümölcsös, teljesen pépesre van csinálva, nincsenek benne nagy darabok, szóval egy picike is tudja jól enni. Müllerben a legolcsóbb, 150 ft körül van egy szelet. BÉbivita márka, azt hiszem, de nem biztos.

Én mindig ilyet veszek a lányomnak édesség gyanánt, mert ő sem ehet csokiféléket.

2012. júl. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!