Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha most 21-es a lányom lába,...

Ha most 21-es a lányom lába, télre mekkora lesz? 20 hós. Most olcsók a téli cipők.

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 23-as csizmát vennék neki. Ha 22-es lesz télre a lába, akkor is kell plusz egy centi a lábának, hogy belemenjen a téli cipőbe.
2012. júl. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ezt elég nehéz megmondani. Nekem a fiamnak volt hogy egy nyár alatt két cipőméretet nőtt a lába, illetve tél közepén kellett újabb méretet ugrani. Elhiszem, hogy ilyenkor olcsó, de én megvárnám a tél elejét a cipővásárlással. Amikor a fiam 3 éves volt én is így csináltam, aztán itt maradt a cipő használatlanul mert átnőtte álltában.
2012. júl. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én nagylányom lába nyár végére 22-volt (akkor volt 24 hónapos) télire 25 cipő kellett neki amit viszont még a következő télen is tudott hordani (egy darabig). Megmondhatatlan, hogy mennyit nő, nem venném meg. Én a télen jártam úgy, hogy az akkor 21-es lábú 1.5 éves kisebbik lányomnak vettem egy tavaszi cipőt 23-at, mondván, hogy ha így nő a lába akkor jó lesz neki. Most nem, talán még ősszel jó lesz, mert most sem sokkal nagyobb a lába, mint 22-es, pedig már azóta eltelt vagy fél év.
2012. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!