Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név tetszik nektek a...

Melyik név tetszik nektek a legjobban ezek közül? Ha egy név nem tetszik miért nem? Állítsátok sorrendbe! Renáta, Petra, Viktória, Kitti, Dóra

Figyelt kérdés
2012. júl. 10. 11:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

1. Petra - keresztlányomat így hívják.

A többi nem tetszik, mivel ha elolvasom, olyan személyek ugranak be akiket nem kedvelek.

30+5 hkm

2012. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
30+5 hkm??
2012. júl. 10. 12:00
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik szép név. Végre nem olyan, amit először betűznöm kell :)) Teljesen jó nevek! :) Ha ezek közül kellene választanom egyet, akkor Renáta :) Mert én is ezen gondolkodtam korábban! :)
2012. júl. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nekem a Viktória és a Dóra és talán a Kitti tetszenek.

A többi egyáltalán nem.

38+2 hkm (azaz 38 hetes és 2 napos kismama... :o) )

2012. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Utolsó:Köszi:))
2012. júl. 10. 12:13
 6/22 anonim ***** válasza:

1.Petra

2.Dóra

3.Viktória

4.Renáta

5.Kitti

Az első három közül nagyon nehéz választani,mivel két kislányom van,akiknek a neve Petra és Dóra,de a Viktória is listás volt.Azért nem a Vikit választattuk,mert valaki azt mondta nekem,hogy túl elcsépelt.Ez egy kicsit elgondolkodtatott.És végül is enyhén szólva de kicsit igaz nekem.Renáta tök semleges.Kitti egyáltalán nem tetszik.Túl kislányos,mesébe illő név.

2012. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Kitty és Viktória.

A többi nem tetszik.

2012. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

A Kitti pláne y-al...attól kiver a víz és még csak nem annyira szimpatikus Kittiket ismertem...

A többi közül a Dóra, Viktória, Renáta nekünk is listás volt. A Petra annyira nem tetszik, nekem olyan kemény a hangzása.

2012. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

1. Dóra

2. Renáta

3. Kitti

4. Petra


Viktóriát meg biztos, hogy nem adnám, mert ismerek egyet, akit nagyon nem szeretek.


A Dórát azt adnám a lányomnak, a Renátát is talán, a másik 2 az igazából semleges.

2012. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Sorrend:

Dóra

Petra

Viktória

Renáta

Kitti (ez egyáltalán nem tetszik, a többi okés)

2012. júl. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!