Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák akik babakocsival...

Anyukák akik babakocsival jártok vásárolni szoktatok bevásárlókosarat venni, vagy a kocsiba pakoltok? Amelyik üzletben nincsen csak bevásárlókocsi ott hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Én mindig kénytelen vagyok a lányommal bevásárolni. A Közeli Sparban nem szólnak ha nem veszek bevásárlókosarat,hanem a kocsi aljába pakolok. De volt már hogy más áruházban szóltak érte(Profi).

Viszont pld az Aldiban nincs bevásárlókosár csak bevásárlókocsi,ilyenkor hogy oldjátok meg ha babakocsival mentek?



2012. júl. 11. 12:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kocsi aljába soha nem pakolnék, még csak meg se akarom kockáztatni, hogy rám fogják, hogy lopni akarok. Nagyon kellemetlen lenne. Kis kosarat szoktam venni, ha húzós, húzom, ha nem, akkor a kocsi fogantyújára akasztom
2012. júl. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

hehe pont szóvá tettem a múltkor az aldiban amikor egy néni túlbuzgó volt és azt hitte lopni mentem.

a babakocsi tetejére pakolok sajnos nem rendszeresítettek és emiatt nagyon félreérthető helyzet tud kialakulni én már nem is szeretek odajárni.

2012. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Nekem 3 kicsim van, tesókocsival járunk vásárolni, mégis hova akasztanám magamon a bevásárló kocsit még?? Szerencsére még sose szóltak itt felénk, egyik boltban se. Ha szólnak akkor szívesen leállok megkérdezni tőlük hogy ők ugyan hogy oldanák meg a helyemben?? Viszon nagyon ügyelek arra hogy SEMMI olyan áru ne legyen nálam amit ott is vehettem akár, ha van olyan azt mindig megmutatom a bizt.őrnek, és a blokkot is mindig elteszem.
2012. júl. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 krisztivan ***** válasza:
Én úgy éreztem,hogy ilyen helyzetekben a legkorrektebb (és nem lesz ciki)ha bementem először mindig kerestünk egy ott dolgozót vagy biztonsági őrt és szóltam neki,hogy a kocsi tetejébe pakolok.Alulra nem pakoltam soha:-))
2012. júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%

Én úgy oldom meg ezt, hogy elsétálok a zöldségekhez vagy a pékáruhoz (általában megtalálható mindegyik áruházban ez a két részleg) és átlátszó szatyrokat tépek magamnak. Ezeket felakasztom a babakocsi kormányára (miénk csápos) és abba pakolok bele. A pénztárnál pedig zacskóval együtt felrakok mindent a futószalagra. Sosem szoktam belőle kipakolni. Megoldják a pénztárosok.


Egyszer a tesco expresszbe szólt be egy fiatal biztonsági őr, hogy azért van a bevásárlókosár és a kocsi, hogy használja a kedves vevő.. mire közöltem vele, hogy jó, de akkor legyél szíves told a babakocsit előttem, amíg én tolom a bevásárlókocsit vagy viszem a baromi nagy kosarat.

Ekkor még kb. 2 hónapos volt a lányom.

2012. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mi csak most várjuk, de nem is gondoltam hogy ilyen problémák is lesznek. Ezen még nem is gondolkodtam el. Nekem csak a húzós kosár ötlete tetszik, már ahol van ilyen.
2012. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

A mi kocsinkra nem lehet a kosarat akasztani,mert olyan "egybe fogagantyúja " van.

Ahol ismernek minket,mert napi rendszerességgel járunk(Spar),ott már a biztonsági őr is előre köszön így nincs probléma.

De pár hete a Profiban a kocsi tetejére tettem a kosarat abba pakoltam,és a kosarat visszatettem üresen miután kipakoltam a szalagra. Erre a pénztáros hölgy beszólt hogy az üres kosárt hova viszem??? Mondom abba pakolnék vissza,utána abból a táskába. Nem fogom hazavinni!

Az Aldiba ezért nem is járunk pedig nagyon közel van,mert nincs kosár.

2012. júl. 11. 13:17
 8/19 anonim ***** válasza:
Én ebből még sose csináltam ügyet...bár még nem is gyanúsítottak meg lopással.Mindig a babkocsi aljába pakolok és a pénztárnál a szalagra.Nem tudom és nem is akarom máshogy megoldani.Nem fogok senki kedvéért megszakadni.Ha egyszer meggyanúsítanának akkor én is csak annyit közölnék,mint már elöttem írták,hogy akkor lehet segíteni tólni a babkocsit amíg én a bevásárló kocsit vagy a kosarat cipelem...kész
2012. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem lehet hogy vásárláskor pl. hordozóban vagy kenguruban vidd el, és nem kell a babakocsi? Már ha a bolt a közelben van. Ha messzebb, akkor kocsival menni, és a bevásárló kocsiba rakni a gyerkőcöt?
2012. júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én eleinte úgy oldottam meg,hogy ahol volt bevásárló kocsi,oda "vittem" a hordozót,a hordozót keresztben rátettem a bevásárló kocsira,nyugodtan tudtam vásárolni,nem szólt senki- sokan csinálják így! Ahol pedig nincs bevásárló kocsi,de lépcsőzni is kell,ott kiveszem a gyereket és hordozóstól felviszem- van egy bolt,ahol ez igen izgalmas művelet,mert a sorok közt alig van hely,és az egyik kézben a hordozóban a gyerek,a másik kézben a bevásárló kosár...

Amikor még nem volt hordozó,vagy kinőtte a gyerek,de ülni még nem tudott,akkor pedig ahova be tudtam vinni a babakocsit,oda bevittem,ahogy fogtam a babakocsit,úgy tudtam a bevásárló kosarat is fogni. Ahova lépcsőzni kellett,ott kivettem a gyereket,és fogtam csak "naturban"


Én így szoktam volt.


Üdv: 3 lányos,9hkm

2012. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!