Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Halottan született a kisbabám,...

Halottan született a kisbabám, hogyan lehet ezt feldolgozni? Van itt valaki aki átélte ugyanezt?

Figyelt kérdés
28.héten,nem éreztem a magzatmozgást,a délutáni ultrahangon már nem volt szivhang.Minden eredményem rendben volt,a terhességem problémamentes,a boncolás eredménye még nincsen meg.3 napja szültem,nagyon friss az egész és iszonyatosan fáj a lelkem...
2012. júl. 17. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
nagyon sajnálom öszinte részvétem probálj meg erös lenni nekem a barátnöm vesztette el ugyanigy a babáját ö is a 28. hétben
2012. júl. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
anyukám is így volt,csak neki a 32.ig héten.Köldökzsínór tekeredett a nyakára,ja és kérdezte a csecsemős a dokitól,hogy mit csináljon a babával,ő pedig azt mondta nem tud mit tenni dobja a kukába.Anyukám annyira kibukott,hogy napokig lázasan feküdt,azt mondták anyunak,hogy jeletse fel a dokit,de anyu nem volt képes rá,pedig még akinek mondta a doki ő is eljött volna tanunak.Ez az első babájánál történt,sajnálom nagyon ami veled történt.
2012. júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom! Őszinte részvétem!

Annyira szeretnék neked segíteni, de sajnos erre sajnos nem lehet okosat írni! :(((

2012. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén sajnálom ami történt.Csak közhelyeket tudnék írni én is,de az biztos hogy nagyon fontos hogy gyászolj!Minden fázisát éld meg,búcsúzz,engedd el!Idővel enyhül a fájdalmad,és a kis angyalkád fog segíteni, hogy továbblépj,és újból belevágj!
2012. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt nagyon sok történet van, olvasd el, hátha erőt tudsz belőlük meríteni!

Remélem, hamarosan rendbe jössz! Kitartás neked!

2012. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon sajnálom!!!!:(:(:(:(:(
2012. júl. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom ami veled/vele történt.
2012. júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves szavaitokat,az idő biztosan segit majd....de addig.A férjem szétszedte a kiságyat,elrakta a baba holmikat,hogy nekem könnyebb legyen...de most úgy érzem megbolondulok.
2012. júl. 17. 14:00
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom ami történt:( Sok erőt kívánok neked,kitartás!
2012. júl. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A mi történetünk is hasonlo,én a 27héten vesztettem el Őt.Levált a méhlepény,de nem voltak tipikus jelei,mint a vérzés,én befele véreztem.Nagyon nagyon nehéz volt talpra állni,és még most sem sikerült teljesen.

2012. júl. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!