Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Róza névről?

Mit gondoltok a Róza névről?

Figyelt kérdés
Eddig csak olyanokat hallottam róla, hogy túl öreges, régies, pedig szerintem nagyon szép név. Szerintetek?

2012. júl. 18. 20:57
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nekem is egyből a régies jutott eszembe róla,de az nem jelenti azt,hogy nem lehet szép,nekem inkább ilyen semleges név,becézni se tudnám
2012. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik egyáltalán, és nekem is egy öregasszony jut róla eszembe.
2012. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mostanában elég ritka, ami nekem speciel pozitívum mert én is nagyon élvezem h nem egy egyen-divatnevet kaptam, nem lettem pl Ági amiből van 6000 és ha szólok akkor kb 10 fej fordul felém...

Azon kívül ez a ritka nevek közül szerintem egy nagyon szép választás lenne. Egy szóval sztem SZÉP.

2012. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ja és tök aranyosan lehet becézni: Rózi, Rozi*.*

Nekem nagyon tetszik. Bár lehet h nem is lesz most olyan ritka név ez mert most jutott eszembe pár híresebb ember akinek így hívják a gyerekét. Nem baj azért tetszik.

2012. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Szerintem nagyon szép, én speciel nagyon szeretem a régies, nem túlmodernizált neveket :)
2012. júl. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Így,hogy Róza nem tetszik,öreges.Azt hiszem a Szulák Andi kislánya Rozina,így már tetszik.
2012. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Na, a Rozina vagy a Rozi nekem is nagyon tetszik. De a Róza, hmm..valóban kicsit öreges, de szép. Bár lehet, hogy csak azért érzem így, mert a párom 70éves nagynénjét hívják így :) Ha nektek tetszik, adjátok :)
2012. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Rozsa es a Rozalia nem tetszik

a Roza es a Rozina nem rossz :)

nekem ezek kozul a Roza a legkevesbe oreges es ezt talan meg adnam is a lanyomnak.

Szerintem batran add ha nektek ez tetszik.Ettol lesz szep szines az elet, hogy nem minden kislany Anna Jazmin vagy Hanna :)

2012. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik! Mi még csak elméletben beszélgetünk babanevekről, de már én is le lettem szavazva ezzel a névvel.:( Pedig szerintem olyan szép hangzása van és ha valaki ezzel a névvel ismeri meg, akkor nem egy öreg nőhöz fogják társítani. Egyébként is, az öreg emberek is voltak gyerekek...:) Szerintem nagyon szép név!
2012. júl. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
gyönyörű,titkos favoritom,de félek h melléfogunk vele,én is hasonló válaszokat kaptam mint te,emiatt.
2012. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!