Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anna névhez milyen családnév...

Anna névhez milyen családnév NEM illik?

Figyelt kérdés

Ismerösökkel beszélgettünk gyerekvállalásról, és mondtam hogy ha lányom lesz akkor az Anna Krisztina név párost kapja majd mert szerintem nagyon szépen hat együtt... erre megkérdezték és mi lesz akkor ha nem paszol a család névhez az Anna? Én gyorsan végig játszottam az összes család névvel amit ismerek az Annát de nem találtam olyat amihez nem passzolt volna :D


tudtok olyan család nevet mondani amihez szerintetek nem passzol?


2012. júl. 20. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kok
2012. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nonn

Henn

2012. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Major:)
2012. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagy, Han, és olyan ami kra végződik mert akkor önkéntelen a Kanna belőle, vagy ha hosszú és csak a van benne pl. Fazakas ...persze ezek határesetek de én már ilyenbe se adnám a gyerekemnek, megelőzendő amit csak lehet.
2012. júl. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Roh
2012. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nos, én ismerek egy Major Annát. Ez fura így eléggé.
2012. júl. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
roh kok nonn és társaihoz: mivel ezek külföldi nevek így a család név és az utónév felcserélődne: Anna Roh, Anna Kok, Anna Nonn... és nem is hangzanak borzalmasan... csupa a betűs név: olyan család nevet még életemben nem hallottam hogy Fazakas... olyan van hogy Farkas: Farkas Anna szerintem ez is szép (az n lágy hangzása tompitja az rk keménységét) vagy Fazekas Anna, olyan költő meg volt ugye... A Major Anna tényleg bizarul hangzik, de van aki kap ilyen nevet facebook szerint, sőt az abszurd hogy adható olyan utónév hogy Majoranna... :D
2012. júl. 20. 17:19
 8/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Kok vezeték név márpedig van Mo-n, barátnőmnek pl az a vezetékneve.
2012. júl. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kanna Anna,szerintem ha fölütném a telefon könyvet ott sok olyan nevet találnék.
2012. júl. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én ismerek Fazakas nevű fogorvost.
2012. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!