Kamaszok és a cumi?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy már többször is olvastam hogy a kamaszok kipróbálják a cumit vagy tartósan cumiznak?

Heccből vagy kíváncsiságból?



2012. júl. 24. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ez is a lázadás, a polgárpukkasztás egy formája a részükről.

Meghökkentő látvány egy cumizó kamasz/majdnem felnőtt látványa, a figyelemfelkeltés egyik eszköze.

2012. júl. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak trendkövetés-építés, mert a rave bulikban cumi lógott egyesek nyakában, és azt láthatták képeken.

Na de az nem csak dísz volt, az ecstasy és egyéb stimulánsok rágási ingert váltanak ki, ezért rágják a cumit, különben a fogukat csikorgatnák.


Normál esetben semmi érdekes nincs a cumiban, nehéz elképzelni hogy csak a cumizás élménye miatt vesznek. Max. pózolni.

2012. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

orális fixáció

visszamaradott lelki fejlődés

elég szomorú

2012. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A legújabb idióta által kitalált lázadási forma. Rengeteg mezítláb járó, piercinggel teleaggatott, cumizó tinit fogunk látni a köv. hónapokban, években. Hogy ez mennyire szánalmas majd a felnőttként visszanézett képek láttán fog rájönni. Addig meg,... csinálja. De szerintem ez már nagyon beteg, hogy valakinek idáig el kell jutnia.
2012. júl. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt arról is szó van, amit már előttem írnak, hogy az ecstasy-nak van egy olyan hatása, hogy valamit rágni kell, egyébként a fogukat csikorgatnák, és ehhez poénos kellék a cumi. De ennél jóval több kamasz cumizik, nekik nagy része viccből csinálja.

Nekem van egy négy éves kisfiam, mellette nappalin járok egyetemre. Egyszer találtam a táskámban egy cumit, amikor már rég nem cumizott a fiam, ezt valaki meglátta, és kérte, hogy adjam neki, mert milyen vicces, és kapásból a szájába is vette. Hát jót röhögtem :) Aztán erre többen is vérszemet kaptak, kérték, ha még találok otthon, akkor vigyem el nekik, mert ők is akarnak. (Mondjuk fene a gusztusukat, hogy használt cumit a szájukba vesznek...) Az igazat megvallva, volt már olyan régen, hogy a fiam letette az asztalra a cumiját, és teljesen öntudatlanul azon kaptam magam, hogy a számban van. Igaz, én mindent rágok, tollat, ceruzát, üdítős palack nyakát, ami épp a kezem ügyébe kerül.

2012. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyébként most eszembe jutott még valami. Ez még abból az időből, amikor én voltam olyan 15 körül (szóval egy jó tíz éve már), akkor is valamilyen szinten viccesnek tartottuk a cumival való hülyéskedést. Persze mi ilyen kis punk társaság voltunk, minden marhaságot magunkra aggattunk :) Csak beugrott, hogy egyszer az egyik haverom talált a földön egy cumit, jó, a szájába nem vette, de rögtön fogott egy biztosítótűt és feltűzte a málhazsákjára, mert az úgy jópofa. Hát ennyi, a kamaszok szeretnek idétlenkedni :) Akkoriban nekem is megvolt a magam hülyesége, én cumicsiptetőn hordtam egy sörnyitót a farmeremen, mert tetszett, hogy két ennyire össze nem illő dolgot párosítok egymással. Ez a cumi dolog is ilyen, azért jópofa, mert annyira nem illik egy kamaszhoz.
2012. júl. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én ezzel a problémával most találkozom először, pedig még bőven illik rám a "kamasz" jelző.

Valószínűleg tényleg valami új keletű divatlázadás lehet, amit majd rövid időn belül megun az ifjabb generáció. Mindenesetre néznék egyet, ha az egyik osztálytársam valamelyik reggel cumizva állítana be az iskolába...

2012. júl. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Talán ízléstelenségnek hat megemlíteni, de a fenti dolgokon kívül lehet az is egy ok, hogy játszanak a cumi szó jelentésével, tizenévesekről lévén szó. Itt elsősorban a lányokra gondolok, és valóban, az emo, vagy inkább a scene szubkultúrában nem ritka, hogy egy lány cumival a nyakában járkál, vagy cumival a szájában fényképezkedik.
2012. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Se nem hecc, se nem kíváncsiság. A barátnőm rég túl van a kamasz koron és még mindig cumizik. Persze engem fel heccel és elég kíváncsivá tesz.
2013. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én 40 felet vagyok és mai napig cumizok. Van sok cumim
2019. jún. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!