Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Extrém korai babamozgás...

Extrém korai babamozgás észlelés, lehetséges?

Figyelt kérdés
2.babám,tudom mire figyeljek,uh-n is láttam,h hol helyezkedik el,9.héttől érzem.Nyilván nem rugdos a pár mm-es lábaival,de az apró buborékpukkanásokat napi 1-2szer érzem.Járt így valaki? 11hkm

2012. aug. 1. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
én is éreztem!mondtam is a dokinak ő meg csak nevetett.
2012. aug. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem-holott 3 gyerekem van-(és a dokim,meg más szakemberek szerint is)lehetetlen.
2012. aug. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehetetlen... 3 gyerekem van. Legkorábban 15 hetesen észleltem.
2012. aug. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a másodiknál 12 hetesen éreztem, először nem voltam benne biztos, hogy ez az, de volt már sejtésem, hogy mit kell érezni, és az volt, mert-mint utólag kiderült-később is iszonyú nagyokat rúgott, sokszor fájt is... Ha tudod már, mit kell érezni, szerintem igenis érezheted! Azt olvastam egyszer, hogy 10 hetes kora körül a baba a méhet ugródeszkának használja, vagy trambulinnak, és elrúgva magát, le-föl ugrál! Ha kis termetű is vagy(én pl. 157cm, 49kg-mal lettem terhes) még inkább érezheted! :)
2012. aug. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!