Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Noel fiúnév nem túl egzotikus?

A Noel fiúnév nem túl egzotikus?

Figyelt kérdés
Kiderült,hogy fiam lesz,éppen a névválasztás közepén tartunk, és nagyon tetszik a Noel név,azonban félek attól,hogy ez is a "túl különleges" kategória. Nekem nem idegen, de nem akarom, hogy a fiamat esetleg csúfolják emiatt.

2012. aug. 8. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ismerek Noelt, szerintem nem túl különleges, sőt, kezd túlságosan is divatba jönni O.o de lehet, hogy én látom rosszul
2012. aug. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyre gyakoribb, nekem a közvetlen környezetemben 2 kisfiút is hívnak így. Az egyik 1 éves, a másik 2 hónapos.
2012. aug. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek túl különlegesnek számít, másnak már megszokott, hisz egyre többen választják ezt a nevet. Például az én unokahúgom Eliza, mikor mondtam egy másik rokonomnak, aki a kislánynak nem rokona, el volt hűlve milyen gyönyörű különleges ritka név. Szerintem viszont nem ritka, sok van már abból is. Szóval nem fogják emiatt csúfolni, manapság amúgy is mindenkinek ritka neve van...
2012. aug. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem személy szerint túl egzotikus,ennek ellenére abszolút befogadható név számomra,ha más gyerekét hívnák így,nem a csúfolós kategória,szerintem senki nem bántaná miatta!
2012. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm kisfiát is így hívják. Nekem sosem tetszett ez a név, de ha másnak igen, akkor milyen alapon szóljak én bele a döntésükbe?:) Már több ilyen nevű kisfiúról olvastam, úgyhogy már szerintem nem számít a ritka név kategóriába.
2012. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a Noel, eléggé felkapott név lett szóval nem hinném, hogy majd csúfolni fogják miatta.
2012. aug. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem személy szerint túl egzotikus,ennek ellenére abszolút befogadható név számomra,ha más gyerekét hívnák így,nem a csúfolós kategória,szerintem senki nem bántaná miatta!
2012. aug. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!