Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt az első, amit otthon...

Mi volt az első, amit otthon csináltatok a Picivel, miután beléptetek az meleg, szerető otthon ajtaján a kórház után, immár eggyel többen?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 17:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%

Kicsomagoltuk a pólyából, és nézegettük:)

Sokáig :) És sírtunk, azt is sokáig:)

2012. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Idegesen pakolászni kezdtünk, nem is tudtuk hirtelen, mibe fogjunk a férjemmel, azután átöltöztettük, tisztába tettük a picit, majd megszoptattam, végül ettem egy jót az ebédből, amit anyukám főzött, azután elaludtunk.
2012. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Letettem a kiságyba a babát és mentem enni! Aztán beszélgettünk anyuékkal,anyósommal,ők itt voltak,mikor haza értünk. Amikor felébredt megszoptattam, tisztába tettem,ha kellett. Aztán este lett, fürdetés,szopi és leraktam aludni. És apával a kiságya mellett leültünk és néztük,csodáltuk, miután mindenki hazament ugye.Valahogy így volt, mert délután volt mikor haza értünk. Kb erre emlékszem..
2012. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Letettem a babát és jó sokáig ölelgettük egymást a fiammal:D
2012. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Megszagoltattuk a kutyánkkal.
2012. aug. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Első babával emlékszem- az előzményekhez hozzátartozik- h a férjem a kórházból kb. 30és 40 között ment, életemben nem értem olyan lassan haza :) Otthon kivettük, a szűkebb rokoni kör körbeállta, nézegettük...és nekem még este is olyan furcsa volt, h Ő a miénk:) emlékszem első éjszaka mellette aludtam a nagyágyon, és alig bírtam aludni, ha 3 órát aludtam az sok...csak figyeltem, h jól lélegzik-e? minden oké?:)
2012. aug. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

:) Átpelenkáztam, mert bekakilt.


Utána a férjem napokig őrizte alig fértem hozzá. A nagyszülők még úgyse. Mivel tápszeres volt a kezdetektől (nem kívánok vitát nyitni miért, már régen volt) így apuka is etette. Már alig vártam, hogy menjen vissza dolgozni és végre megkaparintsam a kislányom. :D Egy hét után visszazavartam, dicsekedjen a kollégáinak milyen apának lenni.

2012. aug. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Első baba, csak álltunk körülötte tanácstalanul (én meg borzasztó fáradtan és kikészülve fájt mindenem és kicsit kétségbe voltam esve hogy hazajöttünk a kórházból ahol bármikor szólhattam valakinek ha valami baj volt/lett volna).

A második babámat mikor hazahoztam akkor letettem hordozóstul és a nagyomat ölelgettem vagy 20 percig:) (2.5 éves volt) és sajnos sírtam is szegény nem is tudta hova tenni de úgy hiányzott:D

2012. aug. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Sírtam egyet, örömömben és bánatomban egyszerre. Mire a kicsi lány megszületett, apa már másfelé kalandozott, kitett bennünket, és ment az új barátnőjéhez. Azóta kihevertem a traumát, és köszönöm jól vagyunk a lányommal.
2012. aug. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Feltettük a hordozóban az étkezőasztalra,hogy a nagypapi is csodálhassa!!!És csak néztük és néztük,és néztük:DDD
2012. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!