Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is viselkedett már igy...

Másnak is viselkedett már igy a gyermeke? Tapasztalatok-tanácsok ilyen probléma esetén?

Figyelt kérdés
Kisfiam 5 éves.MOst rettentő hisztis korszakát éli,kisebb korában sem volt ennyire hisztis.A nyarat egyik-másik mamánál tölti a kishúgával együtt,s mostanában nagyon megváltozott.Olyan,mintha engem nem is szeretne,ha ott vagyok én is a mamánál, kiküld a szobából,ha valamiért rászólók már sikoltozik és hisztizik,nem fogad szót...Azt mondja,én bosszantom..El vagyok keseredve,mert hamarosan megint kezdődik az ovi és nem tudom,fogok-e vele birni!A kishúgával nincs semmi gond,ő szótfogadó,nagyon anyás.A fiam nem tudom,miért távolodott el igy tőlem,pedig mindent megadok neki!Aztán ha lemegy róla a hiszti akkor meg olyan aranyos és bújik hozzám is,igényel.Gondoltam már rá,elviszem valahova szakemberhez.Szerintetek?Volt már valaki hasonló helyzetben?Amúgy nagyon okos gyerek a fiam,de ez a hisztije,szótfogadatlansága tönkretesz!
2012. aug. 13. 19:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni,van amikor dobálózik is,játékait vagy párnáját dobálja amikor hisztis,s ha rászólók,akkor engem is megdob,vagy a mamát,papát is,ha olyanja van.
2012. aug. 13. 19:38
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm is azt csinálja, hogy oviszünetben hol az egyik, hol a másik mamánál van a kislánya. És a kicsi éppen így viselkedik, mint a te fiad. Biztos van bennük ilyenkor egy kis tudat alatti megbántottság, amiért nem lehetnek a szüleikkel. De ki tud egy egész nyarat, vagy akár az oviszünetet is végig egyedül megoldani, ha dolgozik, és a szabija már odavan az évközbeni betegségek miatt:S Barátnőm sem tud mit csinálni, gondolom, te sem. Biztos helyre jön a dolog, ha "hazaköltözik" a kicsid. Nekem még szerencsém van, mert egyetemre jártam eddig, nyáron itthon lehettem. Jövőre már nálunk is másként lesz:(
2012. aug. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hiányzol neki, és így tudja csak kifejezni.:)
2012. aug. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!