Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Laura, Emma, Lilla, Csenge,...

Laura, Emma, Lilla, Csenge, Réka, Hanna, Blanka, Flóra, Kata, Dalma, Zsófia, Léna, Adél?

Figyelt kérdés
Nektek melyek tetszenek ezek közül? És melyikek nem? Sok ilyen nevű embert ismertek?
2012. aug. 15. 08:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom sorban, mert van időm és szeretek ilyeneken elmélkedni. :)


Laura: Nekem nem tetszik, nem ismerek sokat, de azért van egy pár.

Emma: Ez a név kicsit sem tetszik, és nagyon gyakori, én idős, huszonéves és kisgyerek Emmákat is ismerek.

Lilla: Ez szép név, bár szerintem ez is nagyon gyakori, annyira nekem nem tetszik, hogy a lányomnak adjam.

Csenge: Hú, hát ettől a névtől a hideg futkos a hátamon, egyáltalán nem tetszik, de szintén nagyon gyakori.

Réka: Na ez gyönyörű név, nekem is nagy kedvencem. Inkább fiatal felnőtt Rékákat ismerek, kisgyerekek közül talán csak 1-et.

Hanna: Nekem ez olyan semmilyen, bár gyakorinak számít, én személyesen egy Hannát sem ismerek.

Blanka: Nem tetszik, sosem tetszett, nem ismerek csak egy fiatal felnőtt Blankát.

Flóra: Ez sem tetszik, ezt is fiatal felnőttek körében hallottam többször.

Kata: Semleges, nem sokan adják szerintem mostanság ezt a nevet.

Dalma: Ez nagyon szép, régen nem tetszett egy negatív személy miatt, de mára nagyon. Kisgyereket egyet sem ismerek.

Zsófia: Klasszikus, nagyon szép név, nekem nagyon tetszik, főleg a Zsófi. Felnőttek közt nagyon gykori ugyan, de kis Zsófit elvétve ismerek csak.

Léna: Csodaszép, nagy kedvenc. Nem ismerek egyet sem, noha erre is azt mondják tucatnévvé kezd válni.

Adél: Ez a név sem tetszik, és nem ismerek csak egy középkorú nőt ezzel a névvel.

Amúgy a felsorolt nevek közül a Réka tetszik a legjobban.

2012. aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik: Lilla, Réka, Blanka, Flóra, Adél

Nem tetszik: Emma, Kata (a Katalin tetszik)

A többi semleges.

Én személyesen nem ismerek Dalma és Léna nevűeket, de a többiből van jópár ismerős, illetve vannak az oviban, suliban, ahova a gyerekeim járnak.

2012. aug. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Laura: Nem tetszik.

Emma: Bejön, nekem tetszik.:)

Lilla: Jóó.=)

Csenge: Fúúj...

Réka: Tetszik.:)

Hanna: Szuper név.:D

Blanka: Nem jön be.:/

Flóra: Szép név, nem ismerek sok embert, akinek ez lenne a neve.

Kata: Hát...szép, de azért nem vagyok oda érte.

Dalma: Aranyos, és szép név.

Zsófia: Jó név, a Zsófi becézése tetszik igazán.

Léna: Tetszik, szerintem különleges név.=)

Adél: Ronda név, nagyon nem tetszik.

2012. aug. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Sajtoslány ***** válasza:
100%
Adél, Léna, Réka
2020. szept. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Adél

Laura

Blanka

2023. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!