Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Most hova is kellene beadnom...

Most hova is kellene beadnom gyermekvédelmi támogatáshoz a papírt?

Figyelt kérdés
Jelenleg ideiglenes lakcímen lakom,most akkor az állandó lakcímemre kell beadni a gyermekvédelmi támogatáshoz a papírt vagy az állandó lakcímemhez?A párommal nem egy lakcímen lakunk most őt írjam be vagy ne?Az ország másik végén dolgozik 2-3hetente jár haza.
2012. aug. 17. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom beadhatod a tartozkodas szerinti cimen is,max ők atkuldik az allandohoz
2012. aug. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az állandó lakcímhez adtam be az igénlyést és rendben is volt. Itt a párod szerepét nem nagyon értem. Ha a férjed, akkor egyértelműen be kell írni, ha csak együtt éltek, de nem is közös lakcímen hivatalosan akkor szerintem nem kell beírni.
2012. aug. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem a férjem,élettársak vagyunk,van egy ház ami a tesóm és az én nevemen van az élettársam oda van bejelentve.de mivel nem sokat van itthon ezért mi elköltöztünk egy nagyobb városba ami az egyik rokonomé és én meg a fiam ide vagyunk bejelentve ideiglenesen.

Voltam az okmányirodákba és az egyik helyen azt mondják az állandóra,a másikon az ideiglenesre.Úgyhogy fogalmam sincs hova adjam

2012. aug. 17. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a papírt az egy háztartásban élőkre kellett kitölteni. Szerintem akkor onnan közelíts, hogy honnan jössz ki jobban, az 1 főre jutó személyi jövedelemmel.
2012. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!