Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mit és hol hibázta...

Szerintetek mit és hol hibáztam el? Mások is jobban szeretik a gyermeküket a párjuknál? Hogyan javíthatok az életünkön? Jogosan csaltam meg?

Figyelt kérdés

Sokat dolgoztam. A családommal csak a szombatokat töltöttem együtt. Azonkívül minden nap este 10 felé értem haza. 50 ezret adtam haza rezsire.

Párom nem mindig főzött, nem látta el jól a háztartást, nem fektette le időbe a gyermekeket.

Egyre jobban zavart a párom első házasságából született neveletlen fiam, akit néha-néha meg is kellett csapjak.

Párommal 8 éve vagyunk együtt és van egy gyönyörű 6 éves lányunk akit imádok.

Párom terhes volt. Sajnos nem tudtam vele együtt élvezni a gyermekvárást, mert attól tartottam, hogy párom megcsal.

Megszületett a második kislányunk, aki szerencsére kiköpött én, de az életem romokban áll.

Ahogy megszületett a kislány, párom 2 x 2 hónapra szichiátriára került gyermekágyi szichózissal. Anyósom kizárt a lakásából, elvesztettem a munkahelyemet. Anyámhoz költöztem és megcsaltam a páromat.

Anyósom lett azóta a gyermekek gyámja. 1 éves a lányom és eddig alig láthattam, nem nevelhettem.

Jelenleg kibékültem a párommal, de még telefonon tartom a kapcsolatot azzal a hölggyel, akivel megcsaltam. Szeretnénk mi nevelni a gyermekeinket, de jelenleg anyósom úgy megkeverte a sza&rt, hogy büntető eljárás folyik ellenem, mert bántottam a nevelt fiamat és párom ellen is, mert nem védte meg és egy csomó hazugság, amit anyósomék találtak ki.



2012. aug. 18. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyi minden történt veletek, hogy ne mi mondjuk már meg hogy kéne rendbe hozni az életeteket. Menjetek el párterápiára. Mindenesetre azt a gyereket akkor sem kellett volna bántani, akármennyire is neveletlen, biztos annak is megvan a miértje.
2012. aug. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
* párterápia helyett családterápiát akartam írni
2012. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nos úgy látom, hogy az előző kérdésed törölték, pedig arra is válaszoltam. Szerintem elég jól elcseszted az életed. Nem tudom, hogy azokat a hozzászólásokat el tudtad-e olvasni törlés előtt. Így leírom még egyszer, amit gondolok. Szerintem egy elég merev és szigorú ember vagy, aki nem enged az igazából. Nem értem, hogy miért kell tartani a szeretőddel a kapcsolatot, ha közben a pároddal kibékültél. Nyilván a párod sem százas, ha elvették tőletek a gyerekeket. Nem tudom mennyi idős a nevelt fiad, de talán nem a verés lett volna a megfelelő bánásmód. Ahogy leírtad, elég stresszes volt az életetek, és ha a nevelt fiad kamaszodik, akkor valahol természetes, hogy lázadt és neveletlen volt veled szemben, és ha így volt, akkor a lehető legrosszabb, hogy veréssel válaszoltál. Nyilván van olyan szitu, amikor nem árt egy-két atyai pofon, de egyrészt ha az apja is tartja vele a kapcsolatot, akkor erre neki van joga, illetve az anyukájának. Másrészt ha meg is érdemelte, egy-két ilyen "tanító" jellegű pofonnal nem fognak büntető eljárást indítani. Mellesleg a párodat megverni sem igazán méltó.... Én azt gondolom, hogy a pároddal le kell ülnötök és megbeszélni a dolgokat, ki mit vár el a másiktól. Mindkettőtöknek sokat kell tenni ahhoz, hogy működjön a dolog, mert elég sokat vétettek egymás ellen, aminek a gyerekek itták meg a levét. Úgy is mondhatnám, hogy kezdhetitek a nulláról és ha működik a dolog, akkor visszakaphatjátok a gyerekeket. Ha rendezitek a viszonyotokat, akkor anyós sem tud bekavarni.
2012. aug. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. a párod fiához semmi közöd. ha az én gyerekemet egy idegen ütné meg, kikaparnám a szemété és utána fel is jelenteném

2. valszeg a párod azért /is/ borult ki, mert 9 hónapig tukmáltad azzal, hogy a baba nem az övé...


ha a párod ezek után hajlandó volt kibékülni veled, akkor nagyon gyorsan változz meg és legyél sokkal jobb ember, mint most és becsüld meg, amid van

2012. aug. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó: a párja fiához semmi köze, de azért tartsa el, nevelje fel, lakjon vele, és máskor meg azt mondjátok különben is mit képzel az akinek nem kell egy kisgyerekes nő? Szép kis hozzáállás...
2012. aug. 19. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Várjatok! Mi az, hogy 50ezret adtam haza rezsire? Az rezsire sem elég, nemhogy eltartani egy családot!!! Erre azért kiváncsi vagyok, hogy gondolta a kérdező!
2012. aug. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszolsz.

Sajnos azokat a hozzászólásokat nem tudtam elolvasni törlés előtt.

12 éves a nevelt fiam.

Páromra soha nem emeltem kezet.

50 ezret adtam haza. 80 ezerből nem is tudtam volna többet sajnos.

2012. aug. 23. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!