Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 40 körüli anyukák, nektek...

40 körüli anyukák, nektek szokott fájdogálni a hasatok 2 mensi között?

Figyelt kérdés
Rettegek, nehogy terhes legyek, de az összes korom beli barátnőm hasonló tapasztaltokról számolt be. Korral jár? 10 napja volt meg a mensim és 3 negatívat is teszteltem. De a hasam alja fájdogál pár napja. A szülés óta annyira megváltozott a ciklusom alatt tapasztalt érzések, hogy nem tudom sokszor mire is gondoljak. 2,5 éves a kisfiam.
2012. aug. 20. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem peteérés körül van enyhe hasfájásom. Néha olyan mintha megjönne, de aztán elmúlik.

Ha elmúlt tudom, h pontosan 2 hét múlva mensi ...

2012. aug. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Számításom szerinte nekem is most van peteérésem, de a szülés előtt nem így éreztem, az utóbbi hónapokban teljesen meg vagyok lőve ezért.
2012. aug. 20. 23:28
 3/5 anonim ***** válasza:

Én még csak 33 vagyok ugyan, de nekem is minden megváltozott mióta megszületett a most 2,5 éves gyerekem.

Azelőtt nagyon pontatlan volt a menzeszem, sokszor ki is maradt. Mióta gyerekem van 28-29 napos ciklusaim vannak és bizony félidőben megérzem a peteérést nem is kicsit, olyan, mintha meg akarna jönni. Ilyenkor mindig az van, h mi a fene, de hát csak most múlt el és akkor , h ez csak a peteérés lehet. Nekem a gyerekválalás rendbehozta a ciklusaimat.

2012. aug. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36 évesen szültem ikreket, 38 vagyok most, és iszonyú fájdalmaim vannak mensikor. Szülés előtt soha nem éreztem semmit, most meg horror a peteérés körüli időszak.
2012. aug. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 35 évesen szültem a 2.-at,decemberben leszek 40 éves,és 35 hetes terhes vagyok a 3.-al.Nekem mindig is pontos(28-30 nap) mensim volt,fájdalom elenyésző(2 vérzés között meg aztán soha).A 2. szülés után még a mensi előtti puffadás is elmúlt,és olyan szinten pontos-28 napos-lett,hogy se idegesség,se betegség nem változtatott rajta.Remélem ez a 3. után is így marad.
2012. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!