Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy is van ez? Gyermekvédelmi...

Hogy is van ez? Gyermekvédelmi kedvezmény.

Figyelt kérdés

Felvilágosítást kérnél, mert számomra homály ez a dolog.

Július 19.-étől,2013 július 19- ig jár a rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény, mi a két nagyobbik fiam óvodai étkeztetését finanszírozza. Akkor én augusztusban és novemberben nem kapom meg azt az 5.800 Ft- ot gyerekenként, amit hallottam? Ma bent voltam a hivatalban rákérdezni, de semmi konkrétumot nem mondtak. Mintha azt szürtem volna le, hogy ezt külön kell kérvényeznem. Felvilágosítana valaki, hogyis van ez? Köszi a válszokat.



2012. aug. 22. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:

ha augusztusban és novemberben érvényes a rendszeresed akkor automatikusan kapnod kell a 5800.-/gyerek

nem kell külön kérvényezni

az már más kérdés h mikor küldi az önkormányzat pl nekem ezen a héten de van olyan aki már megkapta (ö másik kerületi)

2012. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, én is így gondoltam, de sem az ügyintéző egy szóval nem mondta, hogy megkapom, sem nem utalták még. Remélem azért a héten megkapom. Köszönöm, a válaszod
2012. aug. 22. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen én is igy tudom , ha érvényes a papir akkor meg kell kapni automatikusan. Nálunk még nem küldték ki az augusztusi pénzt , hallottam olyat is , hogy csak a honap utolso munkanapján kapjuk meg.
2012. aug. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
utolsó: köszi neked is a választ. Remélem nem cse...nek ki velünk ennyire, hogy csak a hónap végén utalják.
2012. aug. 22. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!