Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthonra vehetek utazóágyat...

Otthonra vehetek utazóágyat rendes rácsos faágy helyett?

Figyelt kérdés
Tökre tetszik az utazóágy, van benne beépített lámpa, zene, játékok, pelenkázólap, és így nem kellene külön pelenkázókomódot venni, meg rácsvédőt stb. Mit gondoltok?
2009. júl. 24. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ne, mert nem olyan kénylemes, mint a rendes ágy

meg nem is állítható a magassága

és nagyon zörög, amin fekszik a baba :)

bocsi :)

2009. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja, most olvasgattam utána. Hát, kár.
2009. júl. 24. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem,és nagyon szeretjük.Sokkal strapabíróbb mint gondoltam.Persze vettünk kiságyat is,nem helyette használjuk otthon,csak utazáskor nagymamánál.És nagyon kényelmes is,mi vettünk bele egy rendes kiságy matracot is,azon fekszik a baba.Lehet kapni külön emelőbetétet is bele,a miénkhez az is volt.Nagyon nagyszerű találmány,mert hozzászokik a baba és bárhol elalszik könnyedén akárhová mentek.

De nem ezek helyett amiket leírtál,azokra is szükség van otthon a mindennapokban.

Nekünk kb féléves koráig otthon is benne volt napközben,jókat aludt alszik benne bármikor bárhol.

2009. júl. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Egy gyerekágyba felesleges zene,meg rácsvédő.Játékot pedig azt raksz bele és akkor,amit akarsz és amikor kell. A rácsvédő nélkül sem lesz a babának semmi baja,ha vételen nekikoccan a rácsnak,de te nem látod tőle a babát,csak ha oda mégy és felülről ránézel.Akkor,ha éppen elaludna,nem fog.
2009. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is jobb a rendes ágy.

Bár egy válaszoló írta, hogy nem kell rácsvédő. Én szeretem nagyon, mert állandóan kidugná a lábát a babám, ha nem lenne. Ha pedig kidugja a lábát, és pózt akarna váltani, be van akadva a lába, és arra felébred és sírni kezd. Szóval mi nem a feje miatt használjuk a rácsvédőt, hanem a lába miatt.

Nekünk van utazóágyunk, de nem szeretem igazán. A légzésfigyut sem lehet rendesen belerakni, és a magasságát sem lehet állítani, teljesen padlón van.

A zene meg a játék szerintem nem kiságyba való, legalábbis nálunk, ha játék van a kiságyban véletlenül, akkor egyből kinyílik a szeme, és nem akar aludni.

Szia!

2009. júl. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam hogy van aki használja fa rácsoságy helyett.Nekem is jobban tetszett,de kaptunk rendes kiságyat(arra csak pelenkázólapot vettünk)

Kertben viszont utazóágyunk van,abban alszik,emelőbetétes és pelenkázólapos(a legegyszerübb fajta)

2009. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi pont most töltöttünk néhány napot anyukáméknál, ahol utazóágyban aludt. Én úgy vettem észre, hogy zörög, ahogy forog benne, és nincs akkora helye, mint az itthoni kiságyában. Tulajdonképpen ebbe is lehet plusz ágybetétet venni, hogy kényelmesebb legyen. De én állandóra nem használnám, olyan MŰANYAG az egész, pedig jó márka, és tényleg szuper, nem is szellőzik úgy, mint a másik. Nekem természetesebb a kiságy!
2009. júl. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!